Gebeliğe Hazırlık Yerleşme kanaması mı?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

zynpdmr___

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2022
2
0
27
Kızlar 24 martta ilişkiye girdim nişanlımla prezervatifle bundan 12 gün sonra lekelenmelerim başladı kahvrengi pıhtılı ama kan gibi değil uzayan akıntı şeklinde bir gün leke ertesi gün koyu kahve siyah arası parçalı normal adetimden farklı 3 gün sürdü sonra kesildi tam adet günüme denk geldi kanama bittikten 3 gün sonra evde test yaptım tek çizgi bekar olduğum için kan testi veremiyorum gögüslerim şiş sizce gebe miyim?

Kızlar 24 martta ilişkiye girdim nişanlımla prezervatifle bundan 12 gün sonra lekelenmelerim başladı kahvrengi pıhtılı ama kan gibi değil uzayan akıntı şeklinde bir gün leke ertesi gün koyu kahve siyah arası parçalı normal adetimden farklı 3 gün sürdü sonra kesildi tam adet günüme denk geldi kanama bittikten 3 gün sonra evde test yaptım tek çizgi bekar olduğum için kan testi veremiyorum gögüslerim şiş sizce gebe miyim?
Yerleşme kanamasında pıhtı gelmez :)

Kızlar 24 martta ilişkiye girdim nişanlımla prezervatifle bundan 12 gün sonra lekelenmelerim başladı kahvrengi pıhtılı ama kan gibi değil uzayan akıntı şeklinde bir gün leke ertesi gün koyu kahve siyah arası parçalı normal adetimden farklı 3 gün sürdü sonra kesildi tam adet günüme denk geldi kanama bittikten 3 gün sonra evde test yaptım tek çizgi bekar olduğum için kan testi veremiyorum gögüslerim şiş sizce gebe
20 gün sonra kanda baktırdım <5 negatif tarlusal içiyorum bitti 4 gün oldu hala adetim gelmedi
adet düzeniniz bozulmus

X