Yerleşme Kanaması mı?

apmicam canım büyük ihtimalle adettir bu sanmıyorum üstüne görme olacağını bir hafta erken geldi eğer kesilirse yaparım tekrar test
İşte ben daha önce de leep oldum bu ikinci leep im. daha önce böyle olmamıştı ama bu sefer kürtaj üstüne leep etkiler mi bilemedim. hem heyecanlıyım hem de korkuyorum. Bende bilemedim

İşte ben daha önce de leep oldum bu ikinci leep im. daha önce böyle olmamıştı ama bu sefer kürtaj üstüne leep etkiler mi bilemedim. hem heyecanlıyım hem de korkuyorum. Bende bilemedim
Etkiler diye düşünüyorum canım bende hiteroskopi ameliyatı oldum rahimden yumurtalama takip etmistik ameliyattan sonra regldan 5 gün sonra falan hemen yumurtlamışım şok olmuştum zaten büyük ihtimalle denk gelmedi erken yumurtladigim için adet oldum sanırım

Etkiler diye düşünüyorum canım bende hiteroskopi ameliyatı oldum rahimden yumurtalama takip etmistik ameliyattan sonra regldan 5 gün sonra falan hemen yumurtlamışım şok olmuştum zaten büyük ihtimalle denk gelmedi erken yumurtladigim için adet oldum sanırım
Umarım hamileyiz de bu yazdıklarımızda başkalarına yol gösterir. en azından inanmak istiyorum

Bat'a 7-8 gün kala ağrı kesici içme isteği yaratacak kadar şiddetli kasık ağrıları
Bat'a 4 gün kala şiddetli bir kalça kemiği ve sağ bacak ağrısı
Göğüslerde çok belirginleşen mavi damarlar (geçen ay görünmüyorlardı)
3 gün kaldı, bugün herhangi bir anormallik yok.
Yine regl görünüyor ufukta :KK70:

Aynı durumu yaşıyoruz, bu ay çok fazla ağrı çektim, adetime 2 gün kala ağrıların hepsi durdu. Hatta yerleşme kanaması olabilecek akıntım dahi geldi ama ne oldu anlamadım😂 adet oldunuz mu? Olmadıysanız benim için de umut var demektir

Merhaba, 1 Nisanda 3 aylık gebeliğim kalp durması neticesinde sonlanmıştı. O gebeliğimde yerleşme kanaması yaşamadım. Daha sonra leep ameliyatı oldum. Ameliyattan sonra adetim gününde geldi. Şimdiye kadar hiç adetimde şaşma olmamıştı. Ameliyattan sonra 2. adetim olacak. Normalde 17-18 Haziran gibi olmam gerekiyor. Normalde adetlerim çok ağrılı ve sancılıdır. Dün ise otururken ıslaklık hissedince iç çamaşırımda koyu kahve rengi bir leke vardı. Ceviz büyüklüğünde. gece ve sabah sadece wc çıktığımda peçetede gördüm. Biraz önce de tekrar wc çıktığımda ise yine iç çamaşırımda kahverengi lekelenmem vardı ve peçeteye sildiğimde ise koyu kırmızı akıntım vardı. Dünden beri mide bulantısı ve hafif kasık ağrısı ve bel ağrısı da mevcut
Yerleşme kanaması hiç yaşamadığım için bu yerleşme kanaması olabilir mi? Bugün itibariyle test yapsam beta hcg çıkar mı?
Benımde adetimden 1 veyat 2 gün oncesınde kahverengı acık pembe bı akıntım oldu 2 gün sürdü çok azdı ama ben tam 10 gün geçtikten sonra yaptım test bence bıraz daha bekle cnm

Kızlar şöyle efektli ve efektsiz artımed marka etken gebelik testi yaptım bugün bat günüm .. klasik adet belirtileri harici hafif mide bulantısı dışında bir belirtim yok.. ben bi karartı görüyorum ama o kadar az bi gölge gebelik belirtisi kabul edilir mi bilmiyorum ..

Eklentiler

• 83E4DEEC-22A6-478B-ABB3-A8B7769DD96B.jpeg
    83E4DEEC-22A6-478B-ABB3-A8B7769DD96B.jpeg
    512 KB · Görüntüleme: 113
  • 8686D951-A4C2-4A1C-B46F-1037F7806FEB.jpeg
    8686D951-A4C2-4A1C-B46F-1037F7806FEB.jpeg
    582,3 KB · Görüntüleme: 117
  • 5DC90E77-3D0F-41B3-93D5-3964126711AE.jpeg
    5DC90E77-3D0F-41B3-93D5-3964126711AE.jpeg
    447,9 KB · Görüntüleme: 118
  • 6DB64CB0-B9FA-4DB7-A90C-111D1A2E6544.jpeg
    6DB64CB0-B9FA-4DB7-A90C-111D1A2E6544.jpeg
    53,4 KB · Görüntüleme: 117
Merhaba, 1 Nisanda 3 aylık gebeliğim kalp durması neticesinde sonlanmıştı. O gebeliğimde yerleşme kanaması yaşamadım. Daha sonra leep ameliyatı oldum. Ameliyattan sonra adetim gününde geldi. Şimdiye kadar hiç adetimde şaşma olmamıştı. Ameliyattan sonra 2. adetim olacak. Normalde 17-18 Haziran gibi olmam gerekiyor. Normalde adetlerim çok ağrılı ve sancılıdır. Dün ise otururken ıslaklık hissedince iç çamaşırımda koyu kahve rengi bir leke vardı. Ceviz büyüklüğünde. gece ve sabah sadece wc çıktığımda peçetede gördüm. Biraz önce de tekrar wc çıktığımda ise yine iç çamaşırımda kahverengi lekelenmem vardı ve peçeteye sildiğimde ise koyu kırmızı akıntım vardı. Dünden beri mide bulantısı ve hafif kasık ağrısı ve bel ağrısı da mevcut
Yerleşme kanaması hiç yaşamadığım için bu yerleşme kanaması olabilir mi? Bugün itibariyle test yapsam beta hcg çıkar mı?
merhaba 2 aydır bende hasta olmuyordum bu gün kan verdim ilk ay test yapıldı fakat negatif çıktı onun haricinde göğüsümün uçları ağrıyordu şuan komple göğüslerim ağrıyor tuvalete gittiğimde affedersiniz pecetede hafif pembe kırmızliklar vardı acaba adet mi olucam implasyon kanaması mümkün mü

merhaba 2 aydır bende hasta olmuyordum bu gün kan verdim ilk ay test yapıldı fakat negatif çıktı onun haricinde göğüsümün uçları ağrıyordu şuan komple göğüslerim ağrıyor tuvalete gittiğimde affedersiniz pecetede hafif pembe kırmızliklar vardı acaba adet mi olucam implasyon kanaması mümkün mü

Kızlar ben geçen ay kesin hamileyim diyecek kadar belirti gördüm, meme ucu kabarcıklar, göğüslerim aşırı aşırı büyüdü, hatta kanama da görünce kesin hamileyim deyip test yaptım ama negatif çıktı. Bekleyeyim dedim zaten 3 gün bekleyince sadece peçeteye gelen o akıntılar adete dönüştü. Yani 3 4 gün bekleyin kesilirse hamilesinizdir kan testi verin, kesilmezse de adetsinizdir. Moral bozmayıp diğer ay devam. Ben bu ay hiç belirti görmedim, yumurtladığım günleri de değerlendirdim ama yine adet olacağım hissediyorum

Merhabalar bende çatlatma ignesi ve aşılama yaptırdım çatlatma iğnesinin 13. Günü aşılaman 11. Günü dünden beri kahve akıntı başladı ama sadece peçeteye geliyor başak yok sabah erken gebelik yaptım çizgi çıkmadı şimdide akıntım yok bat 3 gün var sizce yerleşme olabilir mi lütfen yardımcı olun
Hamile misiniz

X