YERLEŞME KANAMASI MI?

QueenElizabeth1

Üye
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2022
46
5
Arkadaşlar merhaba eşimle 4 gün önce ilişkiye girdim dün tuvalete gittiğimde peçeteye kan geldiğini gördüm sonra kesildi o kan ve daha hiç gelmedi. Adetime 10 gün var sizce bu kan yerleşme kanaması mı hamile olma ihtimalim var mıdır ? Cevaplarsanız çok sevinirim

Arkadaşlar merhaba eşimle 4 gün önce ilişkiye girdim dün tuvalete gittiğimde peçeteye kan geldiğini gördüm sonra kesildi o kan ve daha hiç gelmedi. Adetime 10 gün var sizce bu kan yerleşme kanaması mı hamile olma ihtimalim var mıdır ? Cevaplarsanız çok sevinirim
Yumurtlamadan kaynaklı olabilir
Veya başka bir sebebi vardır ama yerleşme için erken gibi

Merhaba bir sorum olacaktı benim bu gün regl olmam gerekiyordu hala olmadim fakat lavoboya gittiğimde tam bir damla kadar pembe kan peceteye geldi yerleşme olabilir mi yoksa regl sokulmeye calisiyor?

24 Nisan'da regl oldum 28 nisan temizlendim ve 4 mayista iliskiye girdik 5 ve 6 Mayıs peteceye sildikce pembe kan geldi bende yumurtladim sandım ve o günleri değerlendirdik. Bu günde regl günüm normalinde regl olacağım zaman çok karnım ağrır bu ay o ağrı yok iştahım tamamen kapandı ve çok feci bir baş ağrım var kabızlık ve hazımsızlık ta bunlara eşlik ediyor ama açıkçası o damla kanı gorunce morellerim baya bozuldu... 10 aydır istiyoruz sebepsiz interfilite diyorlar

Merhabalar öncelikle bende aynı sonucunu paylaşirmisin marta rahim filmine girdim nisanın 14 hasta oldum Dr gitim doktor duphaston diye ilacı verdi 14 gün içtim sonra kahve rengi akıntı şeklinde kanam oldu bir yaklaşık 2.3günsonra pembe şeklinde geldi kesin hasta oldum dedim yogun da gelmedi lavoboya gitigimde acık bembe akıntı şeklinde kanam geldi normal adet gibi olmadım bıhtı olması lazım yogun olması lazım yok ben bu ay oldunmu olmadım anlamadım bügün yine kahverengi akıntım geldi ama sadece lavoboda gördüm bilgisi olan varmı 2 hafta önce kan verdim referans aralığı yazmıyor 1.20 sadece yok gibi ama o bilgisi olan var mı acaba

X