Yerleşme kanaması olabilir

myr22

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2021
6
0
25
Merhaba arkadaşlar lütfen yardım edin adetime daha 15 gün var açık kahverengi kanama oldu daha doğrusu lekelenme 8 gündür korunmuyoruz acaba yerleşme kanaması mı lütfen yardım edin evde test yaptım negatif çıktı kan testi versem olur mu diş doktoruna gitmem gerekiyor hamileliğim belli değil diye gidemiyorum

Merhaba arkadaşlar lütfen yardım edin adetime daha 15 gün var açık kahverengi kanama oldu daha doğrusu lekelenme 8 gündür korunmuyoruz acaba yerleşme kanaması mı lütfen yardım edin evde test yaptım negatif çıktı kan testi versem olur mu diş doktoruna gitmem gerekiyor hamileliğim belli değil diye gidemiyorum
Yumurtlama kanaması o bugün ve yarın ilişkiye girin bnce

Bende de oldu canım ama benim adetime 10 gün varken oldu 2 gün sürdü sonra kesildi bel bacak kasık ağrım var halen devam ediyo ağrılarım hakkımızda hayırlısı olsun

Slm herkese benimde adetim 14 gün var daha bugün kahve lekem oldu çok az iki ay önce histeroskopi ameliyatı oldum önümüzdeki ay transfer olacak ama şuan öyle Bi durumdayım ki iki gün sancım oldu sonra böyle leke yerleşme mi acaba olabilir mi

X