Yerleşme Kanaması Yaşayan Hanımlar Lütfen Yardım Edin

bebisibeklerkeen

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2020
156
87
27
Hanımlar yerleşme kanaması her zaman regl den önce mi olur ? Ben 4 gün geciktim şu an ağrısız açık pembe akıntım var regl olunca her zaman çok ağrı çeken birisiyim çok kafam karıştı lütfen yardım edin

Hanımlar yerleşme kanaması her zaman regl den önce mi olur ? Ben 4 gün geciktim şu an ağrısız açık pembe akıntım var regl olunca her zaman çok ağrı çeken birisiyim çok kafam karıştı lütfen yardım edin
Merhana ,ben de şuan da aynıyım ,araştırırken sizin yorumunuzu gmrdüm.Reglim 4 gün geçti sabah sadece peçeteye sulu pembe akıntı geldi şuan gelen giden yok ve adet ağrılarım da yok test alamadım yarın olmazsam gidip alacapım ama merak ettim sizin durum ne oldunuz mu?

Merhana ,ben de şuan da aynıyım ,araştırırken sizin yorumunuzu gmrdüm.Reglim 4 gün geçti sabah sadece peçeteye sulu pembe akıntı geldi şuan gelen giden yok ve adet ağrılarım da yok test alamadım yarın olmazsam gidip alacapım ama merak ettim sizin durum ne oldunuz mu?
Sonu u öğrendiniz mi ben de adetime 4 gün kala sildikçe gelen kahve akıntı oldu şimdi durdu

Evet perşembe 10 küsür ,c.tesi 5 küsür
Ve akşamı kanamam başladı kimyasalmış 😞
Yaa ben de haberim olmadan kimyasal olur diye korkuyorum eğer bu yerleşme kanamasıysa test yapsam yarın çıkar mı . Sizin adetiniz gecikmiş miydi nasıl öğrendiniz hamile olduğunuzu . Allah tekrardan nasip etsin inşallah

X