Yerleşme kanamasi

Belli Bi gün diyemem açıkcası geç döllenme erken döllenme vs olabilir ama çoğu zaman adet gününe yada Bi kaç gün öncesine denk gelebilir benim öyle olmuştu
Çok teşekkür ederim benim normalde evlendikten sonra adetim direk kan şeklinde geliyor kahverengi lekelenme gelmiyor adetime 2 gün kaldı ve bugün sabah tuvalette afedersin az birşey kahverengi lekenin geldiğini farkettim peceteme o bakımdan sordum:)

Çok teşekkür ederim benim normalde evlendikten sonra adetim direk kan şeklinde geliyor kahverengi lekelenme gelmiyor adetime 2 gün kaldı ve bugün sabah tuvalette afedersin az birşey kahverengi lekenin geldiğini farkettim peceteme o bakımdan sordum:)
Olabilir tabiki takip et bakalım devamı nasıl olacak çok değişken Bi durum mesela kimisinin 3 gün boyunca geldiğini duydum ara ara benim sadece dediğiniz gibi peçeteye Bi sefer geldi 🤷‍♀️ istediğiniz gibi olur inşallah

Bende aynı durumdayım. Reglime 2 günüm var ama bu gün kahverengi lekelenmem oldu kasık ve bacak ağrımda var🤷🏽‍♀️

X