Yerleşme Kanaması

msenaa

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2023
82
8
24
Merhaba arkadaşlar 😇 Benim adetim genel olarak düzensiz. Geçen hafta pzt belirtiler yaşadığım için kan testi verdim ve negatif çıktı. Dün akşam kahverengi leke gördüm adet olcam diye düşündüm ama devam etmedi. Sabah 6-7 gibi tekrar çokkk hafif bi leke gördüm. Yerleşme kanaması olabilir mi ? Yani yerleşme kanaması olmadan kan testinde çıkarmıydı yardımcı olabilir misiniz tecrübesi olan varsa 🥰

Merhaba arkadaşlar 😇 Benim adetim genel olarak düzensiz. Geçen hafta pzt belirtiler yaşadığım için kan testi verdim ve negatif çıktı. Dün akşam kahverengi leke gördüm adet olcam diye düşündüm ama devam etmedi. Sabah 6-7 gibi tekrar çokkk hafif bi leke gördüm. Yerleşme kanaması olabilir mi ? Yani yerleşme kanaması olmadan kan testinde çıkarmıydı yardımcı olabilir misiniz tecrübesi olan varsa 🥰
Yardımcı olabilcek yokmu arkadaşlar 🥺🥺

Devamı gelebilir yani bu adetinizin gelmekte olduğunu da gösterebilir ama şöyle de bişey var ki bende lekelenme olmadan test yaptığımda negatif görmüştüm bı kaç gün sonra adet olacak gibi bı ağrım oldu lavaboya gittim adet olacam sandım iki damla pembemsi kan geldi adet olduğumu düşündüm baktım devamı gelmedi bı kaç gün sonra tekrar test yaptım pozitif oldu

Devamı gelebilir yani bu adetinizin gelmekte olduğunu da gösterebilir ama şöyle de bişey var ki bende lekelenme olmadan test yaptığımda negatif görmüştüm bı kaç gün sonra adet olacak gibi bı ağrım oldu lavaboya gittim adet olacam sandım iki damla pembemsi kan geldi adet olduğumu düşündüm baktım devamı gelmedi bı kaç gün sonra tekrar test yaptım pozitif oldu
Ya ne güzel 💕 Bende çok ümitlenmek istemiyorum ama ister istemez aklımda oluyo 😇. Devam etmedi benimde bugün daha. Eğer adet olmazsam önümüzdeki hafta kan testi düşünüyorum yine. Teşekkür ederim cevabınız içinn

İnsallah en kısa zamanda güzel haberler alırsınız 😍 bende bunun için çok bekledim Rabbime şükürler olsun ki güzel haber almak nasip oldu sonunda. Umarım sizlerinde bekledihine değer 🤲

Arkadaşlar bugün test yaptım ama negatif çıktı. Geçen gördüğüm leke durduk yere gelmiş olabilir mi ? Hala ara ara kasık ağrım oluyo anlamadım. Jinekolojik muayene de oldum bi sorun çıkmadı aslında

Arkadaşlar bugün test yaptım ama negatif çıktı. Geçen gördüğüm leke durduk yere gelmiş olabilir mi ? Hala ara ara kasık ağrım oluyo anlamadım. Jinekolojik muayene de oldum bi sorun çıkmadı aslında
Yardımcı olabilcek yokmu 🙁🙁🙁

Yaa bende polikistik ovır sendromu var yani geç adet oluyorum 2 buçuk aydır adet görmüyorum 1aydan sonra kahverengi akımtı geldi ve akıntıda kırmızı lekeler geldi 2 . Ayd da yine akıntıda kan geliyor ama adet gibi değil sanki adet olucam ama olamıyorum kaşık agrılaeım var mide bulantılatım var belim sırtım agrıyor meme hassasiyetim var ateşim var halsizim yataktan kalkmak dahi istemiyorum adet sancılarlı var ama adet olmuyorum test yaptım negatif çıktı 15 gün önce 😔😔😔😔

Sonucun ne oldu canım bende aynı durumdayım
Önce erken gebelik testi yaptım sonrada normal kaset testlerden ikisi de negatif çıktı. Hala daha olmadım 1 ay oldu. Anlamadım yani. Kasıklarımda batmalar oluyo ara ara. Adetin zerre belirtisi yok.. bilmiyorum neden böyle oldu 🙁

Benimde adetime 5 gün kala kahverengi sulu akıntı başladı 3 gündür devam ediyor adete 2 gün kaldı. Sanki adet olacakmışım gibi ağrı sancı gaz hepsini yaşıyorum test negatif cıktı insallah hamıleyımdır ama pekte ümitli değilim. Böyle olup hamile kalan var mı ?

Merhaba arkadaşlar benim adetime 7 gün var daha bu ay tüm yumurtalama günlerini değerlendirdik.hic bir belirtim yok göğüs siskinligi bile az önce hafif bir kanamam oldu pembe kahve rengi arası devamı gelir mi bilmiyorum,yerleşme olabilir mi ? Yumurtlamadan sonraki 12. Gün

Merhaba , benim adetim bittikten hemen sonra eşimle beraber olduk. Aşılama için iğne yapıyordum. 4 yumurta olduğu için tedavi iptal edildi. Cinsel ilişki yok dedi ama zaten beraber olduk. Daha önce uyarmadilar. 1 hafta sonra hafif sancım oldu . Lavaboya gidince de koyu kahve lekelenme vardı. Sadece lavaboya giderken oluyordu. 4 gün sürdü. Şimdi de adetime 3 gün var. Yerleşme kanaması mıydı başka birşey mi bilmiyorum. Test de yapmadım. Hep negatif çıkması beni mutsuz ediyor .

X