Yetersiz Nefes Almak

CarpeDiem1234

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2018
1
0
26
Merhaba arkadaşlar.Son 2-3 aydır alerjik astım tanısı konuldu bana ve respiro inhaler,erdostin alerji hapı,zespira alerji hapı gibi ilaçlar verildi en son da nefes alamadığım zamanlar için (krizler) ventolin inhaler verildi.Fakat ona alerjim oluştu ve bıraktım.Respironun da pek işe yaradığı söylenemez.Şuan hiçbirini kullanmıyorum.Ayriyetten 1 haftadır gribim yeni yeni kendime geliyorum fakat sırtımdaki ağrı ve nefessizliğim asla geçmiyo sanki yarım nefes alıyormuşum gibi.Kalkıp iki hareket yapiyim kendime geliyim dedim ama daha kötü gene nefes alamadım.Kardiyolojiye de uğramıştım ultrasonda bir şey çıkmadı fakat efora gitmemi söylemişti ben de astımım çıkınca gitmeyi unuttum.Dışarı çıkmaya korkar hale geldim.Her an nefesim kesilecek sanıyorum acaba panik atak mı diye bile düşündüm randevu aldım 3 yere göğüs,kardiyoloji ve psikiyatriye.Nolursunuz yardım edin nedir bu böyle ailem gripten dolayı olduğunu söylüyor ama insan iki adım atınca göğsü ağırlaşır mı ya.Yanmayla başlıyo bir de.

Merhaba lütfen Yardımcısı olurmsnz bende şuan sizinle aynı durumdayım şikayetlerim vardı 25 gün önce dr gıttım alerjik astım bronşit dedı tüp falan fayda etmıyor siz ne yaptınız nasıl oldunuz

X