yıl sonu hüznü mü desem

Yaaa benim bebeğimin içi burulmuş ben görmemişim. Seni böyle kocamanan sarıp sarmaladım say :KK19:

Bugün ben de senin gibiydim. 1 hafta önce heyecanla yılbaşı ağacı süslüyordum halbuki. Sonra dedim, biz burada hazırlık yaparken bir sürü ailenin evinde ateş var hala. Hastaneler tıklım tıklım. Hiç ama hiç içimden gelmedi sonrasi. Kafamda cok güzel bir masa kurmak vardi, yapamadım canım istemedi. Dedim neyini kutluyoruz şimdi biz bu yılın? En fazla halimize şükreder, başımızdaki bu belanın ve diğer tüm dertlerin hayırlısıyla bir an evvel gitmesi icin dua ederiz.

Allah kalbinde, aklında, hayatında yükü olan kim varsa ferahlatsin inşallah. 10 saniyelik bir geçişten bir şeyler beklemek insanoğlunun ekmeği bir yerde. Çıkma ihtimali neredeyse yok denecek kadar düşük olsa bile piyango bileti almak gibi. Umud ediyoruz işte. Dilerim umduğumuz gibi güzel olur her sey. Tüm hastalar şifa bulur, kimse dara düşmez, kimse yoksulluk çekmez, kimse yatağa aç girmez, hiçbir anne baba evladını nasıl duyuracağınin, nasil ısıtacaginin, istediği oyuncağı nasil alacağının derdine düşmez, hicbir kadın cinayete kurban gitmez ve şiddetin hiçbir türlüsüyle yüzleşmez, çocuklar okullarından, arkadaşlarindan ayrı kalmaz, yaslilarimiz eve kapanmak zorunda kalmaz, hiç kimse komşusu açken tok yatmaz ve sayamadığım binlerce iyi dilek. Bu saydıklarımın bazıları bir piyango biletinin çıkma ihtimalinden bile daha düşük biliyorum ama yine de umudumu kaybetmeden tüm kalbimle diliyorum.

Sevginin, iyiliğin sınırsızca paylaşıldığı güzel bir yil olsun inşallah. Ve dilerim ki bu sene bir derdim var topiği "tırnağım kırıldı ne önerirsiniz?" "sizce bu böcek ne böceği?" "üst komşudan gelen sevisme sesi!" "istemeye gelecekler ne giyeyim?" gibi minnoş konularla dolsun. Hiçbir kadın dert çekmesin, kimseler bizi üzmesin :süslü:

Mutlu yillar kadınlar kulübünün merhametli, güzel kadınları:KK19: ve senelerdir birçok kadının birbirinden güç almasına aracı olan, iyi yürekli adminleri @Mune @Kazen iyi ki varsınız ❤️
Lucy kuzummmmmmm aminnnn inşallahhhh❤️❤️❤️❤️❤️

mutlu yıllar baby m❤️🎉

X