Yıllardır Şiddetlenerek Büyüyen Sorun

Annen mi baban mı çocuğun mu? En neticede el oglu. Bu kadar uğraşmaya değer mi? Garip hareketlerini gel gitlerini çekmek zorunda mısın? Hadi diyelim şimdi uğraştın uğraştın düzelttin diyelim. 20 yıl sonra benzeri bir tavır ile karsilqsmayacshinin garantisi nedir. Anlattığın şeyler normal insanların başına gelecek cinsten değil. Buna harcayacagin emeği çoluğunu çocuğuna harca iş kur kariyer edin vs bunlara harca.

Bu arada kuzene alınan ev niye senin üstüne. Çok ama çok saçma. Bu çocuğun anası babası yokmuş kendi üstlerine alsalardı. Bu ev sizin boşanmanın sırasında mal paylaşımına girer haberin olsun
Çocuklar henüz küçük. Nasıl kariyer yapabilirim? İğrenç bir durum ama bugün para vermese ekmek alamam.
2 yıl önce devrettim. 18 saat uzaklık olduğundan, rica ettiler bizden. Gelemediler, gelmeye değer bulmadılar ev alımını.

Ama güzelim eşinin iki/üç senede bu hale gelmediği belli.2013 de ortada henüz çocuğunuz da yokken abuk sabuk davranışlarının olduğunu kendin paylasmissin.Sana kabak severim ama arada canım patlıcan,biber de istiyor dediğinde patlıcanı alıp eşine yedirmen! gerekiyordu

Kördüm çok.. belki de selektör yapa yapa gelmiş gelenler. Anlamamışım.. şimdi beni okul yıllarıma ışınlasalar, üniv. diplomamı elime almadan bırakmazdım.

Kördüm çok.. belki de selektör yapa yapa gelmiş gelenler. Anlamamışım.. şimdi beni okul yıllarıma ışınlasalar, üniv. diplomamı elime almadan bırakmazdım.
Allah yardımcın olsun ..artık kör değilsin ve gerçekleri görüyorsun.Benim kaygim eşinin tamamen dengesini yitirip "beni aldattığını biliyorum" diyerek sana,çocuklarınıza zarar vermesi.

Allah yardımcın olsun ..artık kör değilsin ve gerçekleri görüyorsun.Benim kaygim eşinin tamamen dengesini yitirip "beni aldattığını biliyorum" diyerek sana,çocuklarınıza zarar vermesi.

Amin, kestiremiyorum. Kapıdan bir girişi var dersin ki olay yerine gelmiş, düşmana taarruza geçilecek surat 5 karış. Çocuklara sarılır direk, alır kucağına, başlar öpmeye koklamaya. 10 dk kesintisiz birini indirir diğerini kucaklar. Sonra ben yokmuşum gibi, elini yüzünü yıkar, dolabı açar kapatır. Ha önemli bişey olmuşsa o gün konuşur. 5 dk sonra tlf na gömülür
Bazen güler yüzle gelir, çocuklar nerdee diye başlar sohbete. Muhabbet ederiz, birlikte balkonda kahve içeriz. Günün kritiğini yapar dinlerim, o da beni dinler. Ama o duvar orda. Kaldırmıyor, salmıyor

Öncelikle o cocuk geldiginde baba rolunu üstlenmis bakmis etmis eve de yardimci olmus size. Bu güzel duygulari ilk heyecanlari esinizle yasamaniz gerekirken o cocuk la yasamissiniz resmen.
Sonra ev soguk bahanesiyle ve bence bilinc altinizda o rahatligi özlediginiz icin tekrar cocugun evine yerlesmissiniz.
Esinizle hic aile olamamissiniz.
Esiniz altinda baska birsey ariyor ama aramasina gerek yok cunku apacik ortada hersey. Yanlis anlasilmasin simdi... cinsellikten bahsetmiyorum aile ortami ve birlik beraberlikten bahsediyorum.
Bence aile terapistine gidin veya bu yazdiklarimdan yola cikarak esinizi ihmal ettiginizi ona hak verdiginizi ama sizinde toylugunuza denk geldigini ilk bebek diye ozamanlar zorlandiginizi ve cinsellik konusunda cok kirildiginizi ve sirf onun kardesi gibi hasta oldugunu dusundugunuz icin bosanmadiginizi belirtin.
Düzgün iletisim ise yarar bence.

Eşiniz bu kadar dengesizleştiyse o evi biran önce üzerinizden çıkartın. Kızın babasına filan devredin. Malum evlilik içinde edinilmiş mal. Yarın öbür gün birşey olur. Eşiniz satıcam ya da ayrılalım diye tuttursa uğraşırsınız.

Eşinizi de bir şekilde psikiyatriste gitmeye ikna edin derim.

Ayrica esinizin sizofren ihtimalinden bahsetmeseydiniz burda ona cogu kisi hak verirdi. Ki bende veriyorum.
Esinize teshis konulmadiysa öyle varsayimlarla ilerleyerek daha da cikmaza girisiniz.
Ilk önce bi basa dönün esinize hak verin adam paranoyaklasmis resmen. Sonra Kendi icinizle yüzlesin... ev soguk diyerek o cocugun evine gitmek ve esiniz gelmedigi halde kalmak nedir yani?

Sizin yaptiklariniz direk bosanma sebebi.
Esiniz artniyetsiz mis ilk zamanlar kabul etmis ama siz dozu arttirmissiniz resmen.
kendi evinizi elin adaminin evine tasimissiniz resmen. Pardon esiniz bostan korkulugu mu?
Sonra hosuna gitmemis kendisi gelmemisve siz o elin adaminin evinde kalmaya devam etmissiniz. Nasil mantik bu?
Kendinizi kandirmissiniz resmen ev soguk diye..sanki baska cozum yokmus gibi.

Aile terapistine gidin. kac yasindasiniz merak ettim bu arada.. hos gerci yirmilik kizlar bile yapmaz bunlari.
esiniz safmis..cinsellik olsaydi bosanir ama bu yaptiklarinizi kabullenmis..yada kabullenememis ve paranoyak olmus..

Son düzenleme:
Of sonuna kadar x i bayan sandım ve eşinizin ilgisi var sandım ona bence yanlışlar silsilesi onla aynı evde kalmanız hataymış olmamış eşinizde de psikolojik sıkıntı var bence ama xle birlikte kalıyor benim ailemi istemiyor diye de düşünmüş olabilir

X