Yine Hançerleniyorum!

Selam Kk üyeleri,
Öncelikle konu fake falan demeyin isterlerse adminler önceki kullanıcı adımdan ve konumdan tespit edebilirler. Önceki konumu anlatmayacağım kısaca bahsedeyim tanınmamak için yeni üyelik alıp aldatıldığımı anlatmıştım ve aptallık edip affettim herkes konu face dediği için kapanmıştı konum her neyse şuan yine birşeyler hissediyorum bu yüzden sadece tavsiye ve yardım istiyorum artık doğru karar veremiyorum .
-Şuan bebek bekliyorum evet istedim bu bebeği ama ben hiç unutamıyorum yaşadıklarımı ve çok büyük vicdan azabı çekiyorum bu bebeğe bunları yaşattığım için çünkü çok stresli geçiyor hamileliğim, eş kişisine ben hep şüpheyle yaklaşıyorum artık ve hayat böylede gitmiyor kendime zindan ediyorum ve bebeğe zarar veriyorum.
-konuya gelecek olursak evet affettim ve şuan yeniden birşeyler seziyorum. Kaç defa boşanma aşamasına geldik ama hep özür diledi kendini ispatlamaya çalıştı en son aileler girdi araya tabi ailelere aldattığını söylemedim affettim diye söylemedim ama en başta söyleseydim şimdiye çoktan bitecekti ve bu benim en büyük aptallığım.
-eş kişisi iş yerinden biriyle yazışıyor öyle hissediyorum ama daha mesajlarda öyle birşey görmedim hep siliyor o kişiyide sessize almış whatsapptan yani telefonuna mesaj geldiğinde görmüyordum tabi birşeyler sezdiğim için baktım ve tek mesaja denk geldim o da gayet normal bi mesajdı ama öncesinde sohbet edilmiş ve silinmiş.benim hatam beklemeyi bilmiyorum kızlar delil toplayıp sabredemiyorum hemen hesap soruyorum 2. Aptallığımda bu. Oysa beklesem birşeyleri bulacağım ama hesap sorunca hemen kılıf uyduruyor bağırıyor çağırıyor ağlıyor konu kapanıyor kendince ispatlamaya çalışıyor inanmış gibi yapıyorum ama yok olmuyor. İçim almıyor artık.
- eş kişisi telefon veya teknolojik şeyleri çok iyi biliyor baktığımı anlıyor ve çok temkinli davranıyor gibi şimdi sizden isteğim nasıl bir yol izleyeyim bana akıl verin bu sefer affetmeyeceğim sessiz sedasız boşanma davamı açacağım. İşim var çok şükür mesleğim iyi birikmiş param var bebeğime kendim çok iyi bakarım.
- beni yargılamadan yardım edin akıl verin lütfen ben zaten biliyorum büyük bir aptallık yaptığımı bundan sonrası için hayatımı kurtarmam gerek.
-Kelime yanlışları ve anlatım bozukluğu için özür dilerim hızlıca yazmak zorunda kaldım uyku tutmadı eş kişisi uyuyor gelmeden yazayım diye.
Bosanin bence. Telegrami fake instagramj vs bile vardir. Illa whatsapp olacak degil. Beni bekarim diye kandirdi bi evli adam ve surekli telegramdan yazisirdi benle, simdi dusundukce anliyorum ki esi evdeyse bikdirimlerimi kapatiyormus. Madem teknoloji ile arasi iyi esinizin ne malum telegrami tekrar yukleyip sildigi eve gelince. Is yeri diye tek bi yere odaklanmayin. Supheniz varsa hepsinden onemlisi sagliginiza dikkat ederek sabrederek bekleyin gozlemleyin.

X