Yirmilik diş operasyonu sonrası tavsiyeler

SelmAlikskn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2019
14
1
35
Kardeşim dün yirmilik dişini çektirdikten sonra çok ağrı yaşamaya başladı o kadar da yemesine dikkat etti sıvı ve oda ısısınde yedi ama ağrıları cok siddetli bende çektirmiştim ama bu kadar ağrımamıştı acaba doktorun öncesinde antibiyotik falan mi yazması gerekiyordu ben hatırlamıyorum bana yapılan tedavinin öncesinde kullandim mi kullanmadim mi neler tavsiye edersiniz çok acil

her birimizin ağrı eşiği farklı ben tamamen gömülü iki tanesini cerrahiyle yarılarak dikişli alırdım çok sorun yaşamadım, papatya melissa çayı içilerek relax duruma geçmek ağrıyı algılamayı düşürür ve bolll olumlama yapın lütfen bunun geçici bişi olduğunu kendine anlatmak iç telkin çok önemli..

her birimizin ağrı eşiği farklı ben tamamen gömülü iki tanesini cerrahiyle yarılarak dikişli alırdım çok sorun yaşamadım, papatya melissa çayı içilerek relax duruma geçmek ağrıyı algılamayı düşürür ve bolll olumlama yapın lütfen bunun geçici bişi olduğunu kendine anlatmak iç telkin çok önemli..
çok doğru söylediniz aynı benimkide sizinki gibiydi iki dişimide aldrdim ama cok cnm acimadi neyseki kardeşimde atlattı tavsiyeleriniz için teşekkür ederim...

X