Yogunbakimda kalbi duran teyzem icin sizden dua, pozitif enerji istiyorum

Camille_claudel

Guru
Kayıtlı Üye
29 Mart 2012
1.669
1.719
Selam arkadaslar,

Maalesef cok kötü bir haber aldim.

Canim teyzem yillardir kanserin pencesinde yasam savasi verdi. Bu surec icinde cok acilar cekti. Bir bobregini kaybetti, diyalize mahkum oldu. Bu surecte enistem bebek gibi bakti teyzeme.

Enistem teyzemi baygin, kusmus bir sekilde bulup hastaneye kaldirmis. Hemen ameliyata almislar, ancak pek umut verici konusmuyorlar. Kimseyi yanina almiyorlarmis. Kalbi iki defa durmus, calistirmislar.

Cumlelerim cok devrik olabilir. Sizden teyzeme dua, pozitif enerji istiyorum. Lutfen ellerinizi actiginizda teyzemi de anin lutfen.

Koskoca enistem cocuk gibi saclarini bile kazimislar diyip agliyormus. O kadar mahvediyorki bizi.

Beyin kanamasi sanirim.

Ancak teyzemin diyaliz icin acilan damar yoluyla da sikintilari vardi. Neden oldugunu ben tam olarak anlayamadim.

Ameliyata ragmen tepki vermemis. Benzeri durum yasamis, atlatmis olanlar var midir? Allahtan umut kesilmez ama doktorlar umut vermiyor bize.

Çok üzüldüm. İnşallah eskisinden daha sağlıklı bir şekilde ayağa kalkar. Allah eniştenize bağışlasın acil şifalar versin inşallah.

Ben de dedemi kaybettim, akciğer kanserinden, tam bir hafta önce. Yoğun bakımdan çıkamadı. Sizi üzmeyi hiç istemem ama bu illet öyle bir şey ki pozitif düşüneceğim derken gerçeklerden kopabilirsiniz. Rabbim size bağışlasın teyzenizi, her şey Allah ın elinde ama siz ufak ufak hazırlamaya başlayın kendinizi her ihtimal için.

Hepinize cok tesekkur ederim. Allah razi olsun.

Engelli kalmasindan, daha cok aci cekmesinden cok korkuyoruz tabii ama insan ölmesini de kabul edemiyor.

Bir de daha cok genc. Yeni emekli olmustu, emeklisinin tadini bile cikaramadan boyle olmasi…

Selam arkadaslar,

Maalesef cok kötü bir haber aldim.

Canim teyzem yillardir kanserin pencesinde yasam savasi verdi. Bu surec icinde cok acilar cekti. Bir bobregini kaybetti, diyalize mahkum oldu. Bu surecte enistem bebek gibi bakti teyzeme.

Enistem teyzemi baygin, kusmus bir sekilde bulup hastaneye kaldirmis. Hemen ameliyata almislar, ancak pek umut verici konusmuyorlar. Kimseyi yanina almiyorlarmis. Kalbi iki defa durmus, calistirmislar.

Cumlelerim cok devrik olabilir. Sizden teyzeme dua, pozitif enerji istiyorum. Lutfen ellerinizi actiginizda teyzemi de anin lutfen.

Koskoca enistem cocuk gibi saclarini bile kazimislar diyip agliyormus. O kadar mahvediyorki bizi.
Allah'ım size bağışlasın kuzum ya

X