yumurta donasyonu

Havaalaninda pandemiden dolayi mi iptal edildi o kadar hazirlik yapiliyor neden öncesinde bilgi vermediler. Pcr testi giriste Kktc havaalaninda yapiliyor ona ücret ödemedik ama dönüs icin bilet almak icin gitmeden bir gün öncesinde otele ekip geliyor ona kisi başi 200 tl ödeme yaptik . Ayrica buradan gitmeden once bilet alabilmek icinde pcr testi isteniyor Dış hatlar olarak veriliyo ve kisi basi 250 tl de burada verdik
biz uçağa binecekken mesaj geldi dönüş biletiniz iptal edildi diye o yüzden gidemedik ,pcr yaptirmistik o zaman öncesinde bizde .cok soru soruyorum kusura bakma bisey daha sorcam😊peki orda ailenizle iletişimi nasıl sağladınız çünkü bizim kibrisa gideceğimizi kimse bilmiyo belli etmememiz lazım aradıklarında 😊

Havaalaninda pandemiden dolayi mi iptal edildi o kadar hazirlik yapiliyor neden öncesinde bilgi vermediler. Pcr testi giriste Kktc havaalaninda yapiliyor ona ücret ödemedik ama dönüs icin bilet almak icin gitmeden bir gün öncesinde otele ekip geliyor ona kisi başi 200 tl ödeme yaptik . Ayrica buradan gitmeden once bilet alabilmek icinde pcr testi isteniyor Dış hatlar olarak veriliyo ve kisi basi 250 tl de burada verdik
Biz gidiş dönüş almıştık bileti ,hemen hava alanında gittik pegasusa sorduk onlar da kapılar kapanmış olabilir falan deyince bizde dönemeyiz kapılar kapanınca diye gidememistik

Rica ederim canim, yumurta toplama islemi oldugu gün gidemedik ama 3 gün sonraya erteleyebileceklerini söyledi donöre igne kullandirdiklari icin igne dozunu düşürüp 3 gun sonrasina ertelenebilir en fazla dendi yani dondurulmuyor taze kullanildigini söylediler . Umarim hersey gönlunce olur mutlu gider mutlu dönersin insallah 🤗 merkez olarak nereyi dusunuyorsun peki
Ben Kıbrıs’ı hiç araştırmadım. Türkiye’de kendi yumurtalarımla transfer oldum. Sonucunu bekliyorum. Benim sorunum sağlıklı embriyo bulamıyoruz.😕 Ama aklımın bir yanında yumurta donasyonu var. Sorun bende ise eşimi çocuk sahibi olmaktan mahrum bırakırsam vicdan yaparım diyorum.

Kizlaar donasyon olup gebelikte karaciger enzim yuksekligi yasayan var mi . Bugun doktor kan tahlili sonucuma bakim karaviger enzim yuksekligi oldugunu söyledi .

Söylemişlerdi cnm. ben 3 kere rahim filmi çektirdim öncesinde de 5 yıldır ugrasiyorum çünkü .zaten eylülde ben hava alanından döndüm önceki hazırlıkları tamamlamıştım rahim filmi tahliller falan ama dönüş biletimizi iptal ettiler hava alanındayken o yüzden gidemedik eylülde. Bu arada kıbrısta tekrar pcr yapınca ücret alıyorlar mi
Merhaba bende geçen ay yumurta donasyonu yaptırdım dr firdevs uğuz da.malesef sonuç negatif. Donasyondan önce rahim yapışıklığı histereskopi ameliyatı oldum.8 yıldır bebek için uğraşıyorum.maddi manevi çok yıprandım.firdevs hanımla görüşmede yüzde 70 başarı şansı verdi. Neden hamile kalamadım bilmiyorum. Sanırım donasyonda olmadıysa çocuk olayında defteri kapatmalıyım.Olmayınca olmuyor takdiri ilahi sanırım.benimde hikayem bu..

Kızlar ,murat önal la da konuşup gynolife da dosyayı açtırdım artık, başladık bakalım hayırlısıyla tedaviye 😊enis bey çok ilgili şimdilik inşallah böyle gider 🙏benimle beraber tedaviye başlayan var mı başka

Peki, çok teşekkürler.
siz yumurta toplama işleminin olduğu gün mü orada oluyorsunuz? Yoksa yumurtalar önceden toplanıp donduruluyor mu? Taze transfer mi oluyor.
ben de artık ciddi ciddi düşünüyorum yumurta donasyonunu çünkü tüp bebek tedavisi görmekten yoruldum. Bizim sorunumuz sağlıklı embriyo bulamıyoruz. Sebebini Benim yaşıma veriyorlar (40)
Merhaba sanırım hamilesiniz öncelikle Allah sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin. Donasyon işlemi ile mi hamile kaldınız? Eğer öyle ise hangi klinik lütfen paylaşır mısınız

Merhaba sanırım hamilesiniz öncelikle Allah sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin. Donasyon işlemi ile mi hamile kaldınız? Eğer öyle ise hangi klinik lütfen paylaşır mısınız
Yok Antalya Tüp bebek merkezinde kendi yumurtamla hamile kaldım. Benim yumurtam çıkıyordu ama kalitesiz diyorlardı. Bu sefer nasıl olduysa tuttu 🤷🏻‍♀️

X