Yumurtalıklarda olan kistin patlaması.

Lelya

❤️✨
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2016
1.033
749
31
Kızlar Merhaba. Adetin 3. Günü yani 13 ekimde başlayan ve hala devam eden bi ağrım vardı dün kontrole gittim vajinal ultrasonla baktı hersey temiz normal dedi ihtimal diye beta hcg baktı negatif 0.81 çıktı fakat ağrıların sebebi yumurtaliklarda kist varmış yumurtalıklar büyüdüğü için kist yırtılıp patlamış o yüzden ağrı yapiyomus kasıklarda. Belirtiler kistin büyüklüğüne küçüklüğüne göre degisiyormus bazılarında hiç bir belirti oluşmuyomus bazılarında sadece kasık ağrısı yaparken bazılarıda daha ağır geçiriyomus yoğun kanama göz kararmasi bayılma ağrı gibi. Böyle bir durum yaşayan var mı ben ilk defa duydum ağrı kendiliğinden geciyomus yalnız dün alttan muayeneden sonra sancı daha fazla arttı. Bilgisi olan varsa paylasabilirseniz çok sevinirim ve çocuk düşünüyoruz 6 aydır korunmuyoruz böyle bi durum engel olur mu ?

Geçmiş olsun arkadaşım.. evet bende agrıdan bayılanlardandım benimde kistim patlamıştı yıllarca direndim 2 tüp bebek yaptım en sonunda bu nisanda açık ameliyatla kistlerimi aldırdım gerçi hamile kalan bir sürü arkadaş var kistle ama kalamayanda çok ben 10 yıllık mücadeleme dayanarak diyorumki Allah verdimi veriyor canım

Geçmiş olsun arkadaşım.. evet bende agrıdan bayılanlardandım benimde kistim patlamıştı yıllarca direndim 2 tüp bebek yaptım en sonunda bu nisanda açık ameliyatla kistlerimi aldırdım gerçi hamile kalan bir sürü arkadaş var kistle ama kalamayanda çok ben 10 yıllık mücadeleme dayanarak diyorumki Allah verdimi veriyor canım
Teşekkür ederim sana da çok geçmiş olsun sen de zor şeyler yaşamışsın ama bir evladın varmış gerçekten çok sevindim. Dediğin gibi allah verdimi veriyor bana da bi bebek nasip eder inşallah.

Teşekkür ederim sana da çok geçmiş olsun sen de zor şeyler yaşamışsın ama bir evladın varmış gerçekten çok sevindim. Dediğin gibi allah verdimi veriyor bana da bi bebek nasip eder inşallah.[/QUOT/]

Maalesef çocugum yok güzelim ben belki tüp bebek olur diye denedim ama tutmadı inşallah bundan sonra olur 12 yıllık evliyim bir bebek harika olurdu Rabbim tüm isteyenlere versin :)

Kusuruma bakma nolur kafa dalgın olunca dikkatli okuyamadim inşallah nasip eder sana bana isteyen herkese nasip eder allah inşallah

X