Gebeliğe Hazırlık Yumurtama takip

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Nursvas

Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2020
398
169
35
Yumurtlamam 19 Şubat'ta oldu ertesi gün ve sonraki gün siliklesti 21 i akşami tekrar yaptım çizgi koyu çıktı şaşırdım ama 22 sinde tekrar yaptım DahA koyu çıktı bugün yaptım bı tık daha koyu oldu şaşkınım sebebi nedir acaba hani yumurtlma devam etse silik hiç çıkmazdı bilgisi olan desemki bebek var yumurtlama üstünden dortgun geçti kafam karıştı testi yapmaya devam ediorum bu arada tabi geçen ay kullnandim da böle olmadı bide bu ay erken adet olmuştum 5inde normalde 30 günde bir olurdum bu ay 28 günde oldum biraz yazılarım uzunnoldu ama yardımcı olabilen varsa şimdiden teşekkürler sevgiler 🌸🌸

Yumurtlamam 19 Şubat'ta oldu ertesi gün ve sonraki gün siliklesti 21 i akşami tekrar yaptım çizgi koyu çıktı şaşırdım ama 22 sinde tekrar yaptım DahA koyu çıktı bugün yaptım bı tık daha koyu oldu şaşkınım sebebi nedir acaba hani yumurtlma devam etse silik hiç çıkmazdı bilgisi olan desemki bebek var yumurtlama üstünden dortgun geçti kafam karıştı testi yapmaya devam ediorum bu arada tabi geçen ay kullnandim da böle olmadı bide bu ay erken adet olmuştum 5inde normalde 30 günde bir olurdum bu ay 28 günde oldum biraz yazılarım uzunnoldu ama yardımcı olabilen varsa şimdiden teşekkürler sevgiler 🌸🌸
Lh yüksekliğiniz olabilir mi pko var mı

Yok geçen doktor konrtolum vardı tüm tesletim yapıldı sorun yok dedi doktor zaten adetlerim çok düzenlidir şu iki ayda degsti bide bu ay soğan suyu içtim yarın bitio 15 günlük bilmiorum neden git gide koyulasio umarım hayırlarin haberccisidir bide adetime 9 gün var
Gebelik dicem ama yumurtlama yeni olmuş aslında testlerin resmini eklesen daha rahat yorum yapılır🥰

Eklentiler

• IMG_20210223_132415.jpg
    IMG_20210223_132415.jpg
    132,5 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_20210223_124436.jpg
    IMG_20210223_124436.jpg
    41,5 KB · Görüntüleme: 28
X