Yumurtlama

Minnos Hnl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2021
377
169
Kızlar ovulasyon testi ile 9 gün önce yumurtlama oldu. Telefondaki takvimde yarın regl görünüyor ama uzmanlar yumurtlamadan 14 gün sonra regl diyor. regl olacak gibi sancım var . Acaba regl mi olacam yoksa gebelik belirtisi mi?

Kızlar ovulasyon testi ile 9 gün önce yumurtlama oldu. Telefondaki takvimde yarın regl görünüyor ama uzmanlar yumurtlamadan 14 gün sonra regl diyor. regl olacak gibi sancım var . Acaba regl mi olacam yoksa gebelik belirtisi mi?
Uygulamaya ovulasyon testi pozitif diye veri girmediyseniz yanlış gösteriyordur. Ortalama adet süresine göre hesaplıyor onlar veri girdikçe doğru sonuç vermeye başlıyor. Benim adet düzensizdir ama yumurtlamadan 14 gün sonra regl oluyor hep o değişmez genelde. Erken gebelik testiyle sabah ilk idrarla test yaparsanız öğrenebilirsiniz gebeliği. 9 gün olmuş zaten. Hayırlısı olsun inşallah 🙏🏻

Uygulamaya ovulasyon testi pozitif diye veri girmediyseniz yanlış gösteriyordur. Ortalama adet süresine göre hesaplıyor onlar veri girdikçe doğru sonuç vermeye başlıyor. Benim adet düzensizdir ama yumurtlamadan 14 gün sonra regl oluyor hep o değişmez genelde. Erken gebelik testiyle sabah ilk idrarla test yaparsanız öğrenebilirsiniz gebeliği. 9 gün olmuş zaten. Hayırlısı olsun inşallah 🙏🏻
Ayy Allah'ım bana ve tüm isteyenlere sağlıkla nasip etti yüreğime su serptin be arkadaş 🤲🤲

Kizlar peki yumurtlama gününü degerlendiremedik eşimden dolayı ama 1 gün önce iiski oldu ve 1 gün sonra çatlayınca oldu yani test silikleşince. Tutmaz mi acaba o?

Ben 28 günde bi regli görüyorum. 12. Gün ovülasyon gördüm. Yumurtlama gününden sonra bir diye sayarsak 16. Günde regli olacağım. Yani 28 günde bi regli gören her kadın 14. Gün yumurtlamıyor . Regl hesaplamınız doğruysa batınız uygulamadaki gibidir

Kızlar bugün kaset tıp test yaptım negatif regl falan da yok o sancı neydi kafam karıştı bu ay yine umutsuz vaka

X