Aile Planlaması Yumurtlamadan 4 gün sonra kabızlık ve aşırı gaz. Hamilelik belirtisi olabilir mi ????

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Zilanderya

Üye
Kayıtlı Üye
19 Ocak 2022
12
9
27
Yumurtlamadan 4 gün sonra kabızlık başladi normalde böyle olmazdı. Ve aşırı bir gaz. Acaba bı umut gebelik belirtisi olabilir mi. 9 aydır istiyorum

Yumurtlamadan 4 gün sonra kabızlık başladi normalde böyle olmazdı. Ve aşırı bir gaz. Acaba bı umut gebelik belirtisi olabilir mi. 9 aydır istiyorum
Ayy aynen benim de oyle oldu. Hatta daha bugun kabizlik bir belirti midir diye bakmistim. Bende sivilcelenme de oldu. Bunun yaninda adete daha cook varken bile adet agrisi gibi agri ve kasilmalaeim oldu dune kadar. Su an iyiyim sadece asiri uykusuzluk var

Aynen:) belirtiler benzer olunca dolaştığınız yerlerde benzer oluyor:)
Ya bi geçsede şu günler rahatlasak👼🌼
Evett ya gercekten. İnsalalh ikimiz de istedigimiz sonuclari aliriz. Boyle surekli karsilasmamiz guzel birbirimizden haberdar oluruz. Ama beni de mutlaka haberdar edin inss olur gebelik😍

Evett ya gercekten. İnsalalh ikimiz de istedigimiz sonuclari aliriz. Boyle surekli karsilasmamiz guzel birbirimizden haberdar oluruz. Ama beni de mutlaka haberdar edin inss olur gebelik😍
Aynen öyle, haberdar olalım inş. Ağustos topigindeyiz, ordan olunlu olumsuz neyse yazarız. Ins piozitif çıkar🤲
Gece gec uyuyunca gündüzde uykulu oluykruz haliyle:)

Aynen öyle, haberdar olalım inş. Ağustos topigindeyiz, ordan olunlu olumsuz neyse yazarız. Ins piozitif çıkar🤲
Gece gec uyuyunca gündüzde uykulu oluykruz haliyle:)
😊😊 inslalah. Ya ben aksam uyudum gece uykumu alarak uyandim. Surekli uyuma istegi var ama tabi bu duzensizligi de beraberinde getiriyor

X