Yurt dışı turuna çıkmak istiyorum. Tur önerisi olan var mı?

Asil Asel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2019
22
14
28
Merhaba arkadaşlar, ilk defa yurt dışı turuna çıkmak istiyorum. Tek başıma olacağımdan tur daha mantıklı geldi. Hem programlı hareket etmek adına güzel oluyor. Mayıs ayı gibi düşünüyorum. Balkan turu istiyorum ama önereceğiniz başka bir yer varsa onu da araştırabilirim. Bütçem 3000-4000 tl aralığında. İlk olacağı için güvenilir bir tur firması olmalı. Bu sebeple sizlerden yardım istiyorum :)

Merhaba arkadaşlar, ilk defa yurt dışı turuna çıkmak istiyorum. Tek başıma olacağımdan tur daha mantıklı geldi. Hem programlı hareket etmek adına güzel oluyor. Mayıs ayı gibi düşünüyorum. Balkan turu istiyorum ama önereceğiniz başka bir yer varsa onu da araştırabilirim. Bütçem 3000-4000 tl aralığında. İlk olacağı için güvenilir bir tur firması olmalı. Bu sebeple sizlerden yardım istiyorum :)

orta avrupaya bakabirsiniz
prag budapeşte viyana şeklinde oluyor turlar
fiyatları da uygun genelde
prontotur veya scs tur biraz daha uygun fiyatlı

Ben geçen sene balkan ülkelerine gitmiştim. Çok güzel müzeler ve lezzetler var avrupa taraflarına göre de fiyatları daha uygun oluyor euro aldı başını gitti malum. Şuan ki gündem dolayısı ile tur şirketleri çalışmıyor ama giderseniz balkanları düşünün kesinlikle

X