Yuz felci

Sevcan6655

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2020
4
0
29
Mehaba arkadaslar. 2 gundur yuz felci geciriyorum anladigim an hemen doktora gittim kanlarima bakildi temz cikti ilaca baslayamadim emzirdigim icin ve doktorda birsey onerip anlatmadi. Sag gozumu kapatiyorum fakat sikamiyorum. Dudagimda sarkiklik olmadi fakat hafif bi degisikli oldguunu hissedebliyorum. Ne yapmam gerekli bu donemde bilgi verirmsnz :KK43:(( birde dudagimda sarkiklik olusurmu

Merhaba,çok geçmiş olsun.Naptınız merak ettim?

Sizi fizik tedaviye yönlendirdiler mi? Fizik tedavi çok önemli.Orda size belli harekrtler öğretecekler,düzenli yaparsanız hiçbir şeyiniz kalmaz.Benim teyzem beyin sapı tümörü sebebiyle ameliyat olmuş ve sonucunda yüz felci geçirmişti. Sürekli konuştuğundan dudağında hiçbir şey kalmadı ama gözünü ökk çalıştırmadığından hafif düşüklük var.Sizin ameliyat sonucu olmadığından daha rahat geçer,yeter ki hareketleri ihmal etmeyin. Çok geçmiş olsun.

Ayrıca doktorunuzu biraz rahat buldum.Farklı bir doktora daha gidin bence.İlla ilaç kullanmanız gerekiyorsa kullanın,bebeğinizde mamaya geçersiniz.Bazı kadınlar sütü olmadığından hiç emziremiyor bile,illa emzircem die düşünmeyin bence.Fizik tedaviyi de ihmal etmeyin.

ruzgara cikmamaya dikkat et soguktan koru gecen ay esim gecirdi kortizonla 3 hafta da duzeldi gecmis olsun

ruzgara cikmamaya dikkat et soguktan koru gecen ay esim gecirdi kortizonla 3 hafta da duzeldi gecmis olsun
Annem de geçiriyor suan cok ağır değil ama yine de cok korkuyorum ilk defa tanıştık bu hastalıkla. Eşiniz kortizon kullanmış mıydı yada fizik tedaviye gitmiş miydi?Insalalh annem de 3 hafta da düzelir.

Annem de geçiriyor suan cok ağır değil ama yine de cok korkuyorum ilk defa tanıştık bu hastalıkla. Eşiniz kortizon kullanmış mıydı yada fizik tedaviye gitmiş miydi?Insalalh annem de 3 hafta da düzelir.
gecmis olsunnn。 kortizon kullandi iki hafta aksatmadan ilac bitince hemen duzELMEDI。 tam anlamiyla bir ayi buldu duzelmesi sukur kalici bisey kalmadi

gecmis olsunnn。 kortizon kullandi iki hafta aksatmadan ilac bitince hemen duzELMEDI。 tam anlamiyla bir ayi buldu duzelmesi sukur kalici bisey kalmadi
Yaa ne güzel ınsalalh 1 aya annemde de hiçbir şey kalmadan iyileşir 🙏Egzersiz masaj falan yapıyor muydunuz?biz bayağı çabalıyoruz doktorun her dediğini yapmaya özen gösteriyoruz.

Yaa ne güzel ınsalalh 1 aya annemde de hiçbir şey kalmadan iyileşir 🙏Egzersiz masaj falan yapıyor muydunuz?biz bayağı çabalıyoruz doktorun her dediğini yapmaya özen gösteriyoruz.
yok yok sadece ilacla😊 allah sifasini versin dduzelir ins

X