Yuz germe,alt ve ust goz kapagi ameliyatı oldum

nzlplt3455

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2024
7
1
38
7 gün önce boyun germe yuz germe ve alt üst gozkapagi ameliyati oldum.7. Gunum ama sağ taraf sola göre daha az gerilmiş gibi. Sola göre sağ bir miktar aşağıda. Tecrübeli olanlar bilgi verebilir mi odemler inince toparlanır mi. Yoksa şuan nasılsa böylemi devam eder. Şuana kadar işlemden memnunum ama asimetrik olmazsa.

Eklentiler

• 1000037711.jpg
    1000037711.jpg
    174,4 KB · Görüntüleme: 389
7 gün önce boyun germe yuz germe ve alt üst gozkapagi ameliyati oldum.7. Gunum ama sağ taraf sola göre daha az gerilmiş gibi. Sola göre sağ bir miktar aşağıda. Tecrübeli olanlar bilgi verebilir mi odemler inince toparlanır mi. Yoksa şuan nasılsa böylemi devam eder. Şuana kadar işlemden memnunum ama asimetrik olmazsa.
Merhaba bende olmak istyorun kime oldunuz acaba ve fiayt nedir?

Merhaba, Ocakta ameliyat oldunuz. su an nasilsiniz , foto paylasirmisiniz, sag taraf asimetrik degil diye bir sikayetiniz vardi , umarim simdi duzelmistir. gecmis olsun.

Merhabalar

Ben de iple yüz germe için dün bir dermatolog ile görüştüm en fazla yarım saat sürdüğünü 5 yıl gençleştirdiğini söyledi ama hiç emin olamadım

Merhaba, Ocakta ameliyat oldunuz. su an nasilsiniz , foto paylasirmisiniz, sag taraf asimetrik degil diye bir sikayetiniz vardi , umarim simdi duzelmistir. gecmis olsun.
Şuan yüzümden memnunum gozkapagi son haline alışamadım pek amin değilim güzelmi değilmi sanki sağ goz biraz daha açık gibi

Eklentiler

• 1000050495.jpg
    1000050495.jpg
    76 KB · Görüntüleme: 55
X