Yüz Germe

2 yıl olduğu için herkes resimleri silmiş olabilir, ama şu kadar söyleyeyim ben bir korku filminden çıkmış gibiydim. aylarca evden çıkmadım, iyileşmesi ve şişlerin inip yüzün oturması 1 yılı buldu. Vshape diye bir şey çıkmış 20 dakikada yüz geriliyormuş acısız, ağrısız 3-4 seans yetiyormuş ve seansı 500tl imiş.
Ameliyat olmaya değmez

kimbilir kime olmuştun ?

arklar kaş kaldırma veya asma konusunda en iyi doktorlar kimelrdir acaba bilgisi olan varmı?

2 yıl olduğu için herkes resimleri silmiş olabilir, ama şu kadar söyleyeyim ben bir korku filminden çıkmış gibiydim. aylarca evden çıkmadım, iyileşmesi ve şişlerin inip yüzün oturması 1 yılı buldu. Vshape diye bir şey çıkmış 20 dakikada yüz geriliyormuş acısız, ağrısız 3-4 seans yetiyormuş ve seansı 500tl imiş.
Ameliyat olmaya değmez

hayret birşey yaa, bu işi yapamayacaklarsa hiç yapmasın şu doktorlar, insanlara bu kadar eziyet cektirmeye ne hakları var, birde karsılında para ödüyoruz ! gecmiş olsun canım. bence de vshape yada radyofrekans en mantıklı çözümler, bıcak altına yatmak risk.

memnun kalmadığım için isim vermem doğru olmaz herhalde ancak özelden yazarım

Kimbilir geçmiş olsun tekrar, merak ettim yaşın kaç? sen yanakların için mi oldun bu ameliyatı yoksa gözaltı ve yanaklar komple orta yüz bölgesi için mi? her bünyenin bu operasyonlara vereceği cevap farklı olabiliyor... iş biraz da gelip şansa dayanıyor... Acaba senin şikayetin yağ transferi ile çözümlenebilir miydi onu merak ettim ya da dolgu vs.. diğer işlemlerle olabilir miydi... Ameliyat kararını nasıl almıştın... Kaç doktorla görüşmüştün?... Doktorun seni nasıl yönlendirmişti? Diğer alternatif çözümlere yönlendirmek istemiş miydi? Bu tamamen senin istediğin bir işlem miydi, yoksa sorun sadece ameliyatla çözülebilecek cinsten miydi? Bize de karar aşamasında fikir olur diye soruyorum.. Zor bir süreç bu... Tekrar sağol....

Kimbilir geçmiş olsun tekrar, merak ettim yaşın kaç? sen yanakların için mi oldun bu ameliyatı yoksa gözaltı ve yanaklar komple orta yüz bölgesi için mi? her bünyenin bu operasyonlara vereceği cevap farklı olabiliyor... iş biraz da gelip şansa dayanıyor... Acaba senin şikayetin yağ transferi ile çözümlenebilir miydi onu merak ettim ya da dolgu vs.. diğer işlemlerle olabilir miydi... Ameliyat kararını nasıl almıştın... Kaç doktorla görüşmüştün?... Doktorun seni nasıl yönlendirmişti? Diğer alternatif çözümlere yönlendirmek istemiş miydi? Bu tamamen senin istediğin bir işlem miydi, yoksa sorun sadece ameliyatla çözülebilecek cinsten miydi? Bize de karar aşamasında fikir olur diye soruyorum.. Zor bir süreç bu... Tekrar sağol....

yaşım 51, komple orta yüz için aslında sadece göz kapaklarını yaptırsaydım vshape ile sorunumu çözebilirdim ama tabiki bugünkü aklımla o zaman tecrübesizdim. Birde yanlış Dr. olunca şans işte doktorumda sözde tanınmış bir dr. ama ameliyat sonrası çok ilgisiz ve umursamaz davrandı. Dr beni hiç yönlendirmedi ameliyatla ilgili düzgün bir açıklama dahi yapmadı, hatta 2 gün sonra hemen yapalım dedi. Hiç bir sorun olmaz muayene hanesinde yaptı. Aman dikkat kızlar biraz düzeltmek için o zamandan beri yaptırmadığım kalmadı mesela fraktionel lazer belki 15 seans izler için, dolgular çukurlar için

kizlar mini yuz germe ne oluyor? hangi yuz germermeyi yaptirayim. yanlis birsey yaptirmak istemiyorum birdaha amaliyata girmeyim yani....

kıızlaar bana da mini yüz germe önerdi dr ama net anlatamadı ne yin nesi diğer dr lazer lipoliz önerdi birde LAZER DESTEKLİ MİNİ YÜZ GERME varmış ve kısa izli yüz germe ameliyatı varmış bunlardan birini yüzüne yaptıran var mı??
bu radio frekanlar termaj ve ulteralara pek inanıyorum bunlardın bir kaçını yaptım ama hiç sonun göremedim... maalesef ..şimdide v shape diye var onada artık inanmıyorum ve çok kişi bu radio frekanslardan lazerlerden yüz tabakası incelip kağıt gibi olur diyorlar...

kıızlaar bana da mini yüz germe önerdi dr ama net anlatamadı ne yin nesi diğer dr lazer lipoliz önerdi birde LAZER DESTEKLİ MİNİ YÜZ GERME varmış ve kısa izli yüz germe ameliyatı varmış bunlardan birini yüzüne yaptıran var mı??
bu radio frekanlar termaj ve ulteralara pek inanıyorum bunlardın bir kaçını yaptım ama hiç sonun göremedim... maalesef ..şimdide v shape diye var onada artık inanmıyorum ve çok kişi bu radio frekanslardan lazerlerden yüz tabakası incelip kağıt gibi olur diyorlar...

Selam canım bana mesaj yazmışsın ama benim mesaj hakkım yok buradan yanıtlıyım sorunu. Ben evet 2008 yılı sonunda Dr. Güner Uysal'a orta yüz germe ameliyatı yaptırdım. Sonuçtan çok memnunum. Ama nekahat dönemi çok sancılı bir süreç. Korkunç ağrılar ve şişlikler oluyor. Resmen yatak odasına kapattım kendimi bir tek annem ve eşim girebildi yanıma. Çocuklarım beni tanıyamadı düşün artık. Çok küçüklerdi allahtan hatırlamıyorlar şimdi. Ameliyat olduğumda 36 yaşındaydım. Sonuçtan çok memnunum evet. Ama dediğim gibi o acılara değer miydi? İnan hala bilemiyorum.

Yaklaşık bir ay kadar önce yüzgerme, üst ve alt gözkapakçığı ameliyatı oldum, benim en büyük hatta psikolojimi bile etkileyen problemim his kaybı hissizlik, bunu yaşayan var mı aranızda arkadaşlar?

Yaklaşık bir ay kadar önce yüzgerme, üst ve alt gözkapakçığı ameliyatı oldum, benim en büyük hatta psikolojimi bile etkileyen problemim his kaybı hissizlik, bunu yaşayan var mı aranızda arkadaşlar?
Ben ameliyat olmadim ama bu konuda cok hasta yorumlari okudum. Anladigim kadariyla his kaybi normal, belli bir sure sonra eski haline dönuyor. Kime ameliyat oldun ve sonuctan memnunmusun?

X