Yüz ve komple lazer

q1a

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2023
7
2
35
Merhabalar İstanbul/ Beylikdüzü'nde yaşıyorum bundan yaklaşık 10 yıl önce merdivenaltı tabiriyle bir kuaföre epilasyona gittim lazer olmayan bir makine ile sadece ısı ve ışık yöntemi sayesinde ve vücuduma uyguladığım jiletler yüzünden bildiniz erkek gibi oldum hatta yüzüme de jilet vurdukları için yüzümde baya bir erkek kadar sakalllarım oldu... Yüzüm için Elimde sürekli cımız ile geziyordum... Sonra Beylikdüzü'nde en iyi iğneli epilasyon yapan üç yere gittim ve bu 3 yeri çok araştırdım ve müşterileri kefil oldu o yerler için... iğneli epilasyon yaptıklarını zannederken cildimin daha beter hale getirdiler ve maalesef türlerde azalma ve incelme olmadı... Sonra şans eseri LAVİNYA GÜZELLİK salonu'ndan HAFİZE hanımla tanıştım... Ben yine iğneli epilasyon için gittim bana kurduğu cümle şu :'cildin çok kötü olmuş iğne darbeleri çene altına çok kötü yapmış ben cihazıma güveniyorum tek bir seans işlem yapacağım memnun kalmazsan tüylerinde dökülme ve incelme olmazsa hiçbir ücret almadan iğneli epilasyonu ben yapacağım.'
Allah bin kat razı olsun 6 seansta erkek gibi olan sakallarım tamamen bitti desem yeri,
çok şükür hiç kalmadı...Kasım ayında da komple pakete başladım bu ay 4'cü seansıma gidcem genitalda malum hassas yer hariç kollarım,bacaklarım,koltuk altı,popom da sayılı tüy kaldı...
İyi ki hafize hanımı dinlemişim ve onun sayesinde elimin altındaki deri hassasiyeti de geçti Allah 1000 kat razı olsun ondan eğer İstanbul Beylikdüzünde oturuyorsanız ya da yakınsanız böyle bir sorunuz varsa ya da yeni bir paket alacaksınız mutlaka Lavinya Güzellik merkezine gidin Hafize hanımla tanışın ondan sonra işleminizi direk başlayın...

Eklentiler

• 31DF215C-3CBC-48A2-9480-33DB3BD96B51.jpeg
    31DF215C-3CBC-48A2-9480-33DB3BD96B51.jpeg
    101,9 KB · Görüntüleme: 524
merhaba yanlış bilmiyorsan dakika olarak fiyatlandırma yapılıyor. Siz yüzünüz için toplam ne kadar ödediniz ve şu anda fiyatlar nedir acaba?

Reklam, Instagram sayfasında da aynı fotoğrafı kullanmış.
Hafize Hanım, o kadar iyi olsaydınız isminiz burada yüz defa yazılırdı.
Bırakın sizi müşterileriniz övsün.

Hafize hanım benim işlemimi yapan kişi... reklam da olsa doğruyu yazdım bu fotoğrafı ben koyduğuma göre bana ait olan bi fotoğraf‼️ maksadınız kendi işinizin kötü olup iyi olanı karalamaksa daha çok kişi benim gibi canı yanacak desenize‼️‼️‼️

Reklam, Instagram sayfasında da aynı fotoğrafı kullanmış.
Hafize Hanım, o kadar iyi olsaydınız isminiz burada yüz defa yazılırdı.
Bırakın sizi müşterileriniz övsün.
🙄 ben hafize hanım değilim ki 😂😂😂 bu kadar mı anlamakta zorlanıyorsunuz😂 fotoğraf bana ait ve ben de burda görsel olarak elbette kullandım zira 10 yıl sonra yeniden epilasyona gittim... diğer kötü olan yerlerin isimlerni de verebilirim çekinmem hatta mahkeme kararı ile de biri kapatıldı ...

merhaba yanlış bilmiyorsan dakika olarak fiyatlandırma yapılıyor. Siz yüzünüz için toplam ne kadar ödediniz ve şu anda fiyatlar nedir acaba?
Dakika olarak yaptırdığım iğneli epilasyonlar tüylerimi kalın kıla çevirdi... ben epilasyona döndüm ilk başta tek yüzüm için gidiyordum sonra paket satın aldım.Şuan ki fiyatını bilmiyorum

Bu ne samimiyet hayırdır‼️ Beni mahalle arkadaşın sandın sanırım... git ötede çoluk çocukla oyna hadsiz

X