zayıflama hikâyem :)

hlm42

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2015
55
12
merhaba arkadaşlar :KK54: kadınlar kulübünun sıkı takipçilerinden biriyim özellikle diyet saglikli beslenme konusunda bütün yazilari basari öykülerini okudum sayılır kayıt olmak bu güne nasip oldu :KK54:Kayıt olur olmaz ben de zayıflama hikâyemi paylaşmak istedim çünkü diyet öykülerini yazanlar bana çok moral verdi ben de kendi deneyimlerimi paylaşmak istedim belki bende yardimci olabilirm :)

Arkadaşlar eğer ki bi rahatsızlıginiz yoksa (kullanmaniz gereken ilac vs ) kilo vermek daha zevkli ve kolay malesef ki benim özür dileyerek söylüyorum kabızlık sorunum var normal zaman da bile çok zorluk çekerken diydu yaptığım da bu ızdırap artiyordu :KK43: sorun halen geçmis değil. geçen yıl 65 kg idim doktor kontrolünde 5 kg verdim ama malesef her zaman oldugu gibi kabızlık yeniden engel oldu daha sonra diyetisyeni biraktim ve önce asıl sorunumu çözmek için doktora gittim 1-2 ay tedavi gördüm diyetisyene gitmedim evde kendim denemedggm diyet bırakmadım sok diyetler dukan diyeti vs arkadaşlar beni yanlış anlamayın asla yok bu diyet kotu vs gibi bi düşüncem yok 5 günde 5 kilo diyeti inanılmaz bi diyet evet sonuc aldim ama hasta da oldum lafi çok uzattgm biliyorum ama en önemli olan VÜCUDUNUZU TANIMAK ve ona göre diyet yapmak yine sok diyet yaptığım zamanlarda açlıktan uyuyamadm ağlamaya başladım sabah kalktım ve her zaman yaptığım şeyi yapıp internetten araştırmaya başladım ki kadınlar kulübüun azimli ve sabır dolu diyet hikayelerii okudum sabah kalktım kendimi sıkmadgm herşeyden yedim ama ölçülù yedim evde hareketlermi yaptım yemeklerden önce ve sonra suyumu içtim uykuyu azalttım tembelliğe alışmış vücudumu harekete alistirdim bu şekilde2 ay da 15 kg verdim :KK9:ta ki araya giren bazi sıkıntılar ve tedavimi bırakana kadar İşte o noktadan sonra 69 kg oldum ama umutsuz değilim çünkü ne yapmam gerektiğini biliyorum herşeyi tat ama ölçülü .arkadaşlar size önerim diyete başladıktan sonra ilk 1-2 hafta toplum içine girmeyin vücudunuz az ve ölçülü yemeye alışana kadar yemeklerinizi evde yiyin. Zaten 1 haftadan sonra vücut bu duruma alışıyor ve gittiğiniz yerlerde herşeyden yiyorsunuz ama vücut alışınca kendiniz bırakıyorsunuz mide küçüldü bi kere :KK36: zayıflama sürecinde ve sonrasında en önemli olan SU içebildggniz kadar çok için zayıflamada çok büyük yardimci olacak size. ve günde bi 15 dakika kesinlikle hareket yapın hic yapamazsınız bile oynayınben kolbasti oynuyordtm ve tekrardan hareketlm ile birlikte yapmayi düşünüyorum :KK73:arkadaşlar belki uzun bi yazi oldu belki tam bi sonuc yazamdm ama deneyimlermi paylaşmak istedim ve bugün tekrar diyete başladım kabızlık olsa bile tekrar deneyeceigm :KK72: bana arkadas olmaz isterseniz sevinirim, :KK71: sabır sabır sabır.

arkadaşlar ben 16 yaşındayım boyum1.70 ve 80 kiloyum bir türlü zaıflayamıorum lütfen bana yardım edin :KK43:

Merhabalar ;
Bende kendi zayıflama hikayemi anlatayım , hem belki birilerine bu sayede yardımcı olmuş olurum. 4 tüp bebek ve ikiz gebelik doğum emzirme derken toplamda 25 kilo bana hediye kaldı :) İlk önce bir zayıflama çayı içmeye başladım , adını buradan söylemeyeyim. İnanılmaz faydasını gördüm hatta haftada 4 kilo gibi bir kilo verdim. Fakat 2. haftanın sonunda uyuyamamaya , kafamda sürekli bir karıncalanma hissetmeye başladım. Gözlerimin altı morardı ,ruh gibi ortada dolaşmaya başladım. Tabi bende bu kadar hızlı bir etki olunca , kilo veriyorum diye diğer arkadaşlarımda kullanmaya başlamıştı, herkeste saçma sapan yan etkiler oldu ,sonuç olarak sağlık bakanlığı piyasadan toplattı.İçinde ziraii ilaç varmış, hele nasıl bu kadar etkili çok merak ediyorduk :) Daha sonra x ile başlayan piyasada meşhur zayıflama ilacını kullanmaya başladım. Tuvalet alışkanlıklarımdan başka hiçbirşeyi değiştirmedi,belkide kısa kullandığım için (1 ay kadar) bir faydasını görmedim. Zaten 1 kutusu 15 günlük ikinci kutuyu tam olarak bitirmedim bile.Ameliyat gibi birşey düşünmedim , çok uzaktım o fikre derken mide balonu diye bişey olduğunu öğrendim. Ameliyat olmadan mideye bişey yerleştiriyorlar ve küçük küçük porsiyonlarla doymaya başladığınızdan hem sağlıklı hem de etkili bir yol oldu benim için. Çok aşırı kilolulara takılmıyormuş ben onun için uygun sınırdaydım. Neyse balon ile toplamda 14 kilo daha verdim, gerisininde biran önce gitmesini temenni ediyorum :)

Merhaba arkadaslar uzun zamandir forumu takip ediyordum fakat uye olmamisitim ama artik bende sizin ile faydalanicaginiz seyleri paylasmak istedim. Kisa zaman once kilolarimdan muzdarip sizler gibi ne yapabilicegimi arastirip duruyordum taa ki bu urunu buluncaya kadar.. Yaklasik 2 ayda 17 kilo verdim. urunun adini burada veremiyorum sanirim ama ilac degil kesinlikle bir baharat karisimi ve bir program ile yapiliyor porgramda hersey serbest 2 ogun bu baharat karisimini yiyorsunuz ve 1 ogunde istediginiz bir yemek.inanin hic aclik ve halsizlik cekmeden cok cok guzel bir sekilde zayifladim.Harika bir kocluk destegi zaten sahibi olan bayan cok disiplinli ve cok yardimci oluyor size kocluk anlaminda.

Bende 2 kelime yazayım. Üniversite 1.sınıftayken 72 kiloydum. 20 yaşındaydım. Şuanda 31 yaşındayım 47 kiloyum ve 1 oğlum var. Uzun bir şeyler yazmayacağım. Tek diyebileceğim porsiyonlarınızı küçültün. Sürekli yemek düşünmeyin. Et yiyin (beyaz kırmızı farketmez). Hiç bir şeyi abartmayın. Aslaaa ama asla pes etmeyin! 100gr bile verseniz büyük başarıdır! Sağlıcakla...

kabızlık için tane keten tohumu çok faydalı.her gün 1-2 çay kaşığı yutun ve hemen ardından bir bardak su için. ben cidden faydasını gördüm bunun. bir süre devam edin buna. şu anda kullanmıyorum mesela. ama rahatım.sıkıntım yok yani.

Merhaba arkadaslar uzun zamandir forumu takip ediyordum fakat uye olmamisitim ama artik bende sizin ile faydalanicaginiz seyleri paylasmak istedim. Kisa zaman once kilolarimdan muzdarip sizler gibi ne yapabilicegimi arastirip duruyordum taa ki bu urunu buluncaya kadar.. Yaklasik 2 ayda 17 kilo verdim. urunun adini burada veremiyorum sanirim ama ilac degil kesinlikle bir baharat karisimi ve bir program ile yapiliyor porgramda hersey serbest 2 ogun bu baharat karisimini yiyorsunuz ve 1 ogunde istediginiz bir yemek.inanin hic aclik ve halsizlik cekmeden cok cok guzel bir sekilde zayifladim.Harika bir kocluk destegi zaten sahibi olan bayan cok disiplinli ve cok yardimci oluyor size kocluk anlaminda.
bu baharatın adını bana yazarmısın acaba özelden

zayıflamanın tek yolu = güzel bir beslenme programı + günlük yarım saat de olsa spor +alkolden uzak durmak
hızlı verilen kilolar üzerine koyarak hızla alınıyor ( tüm şok diyetleri denemiş biri olarak )
ne kadar sağlıklı ve yavas verirsen o kadar geç alıyorsun

Ciddi ciddi baharatlı karışımı soranlar var. Arkadaşlar reklam hepsi kanmayın şunlara lütfen. Iki öğün onu yemiş de bir öğün yemek yemiş de vermiş. Zaten siz iki öğün salatalığa baharat ekip yiyip diğer öğünde normal yiyip de kilo verirsiniz olay o mu? Olay sağlıklı beslenmek..o tür bir beslenme de sağlıklı mı? Değil. Reklamlara itibar etmeyin. Kadınları reklamlara inandırmak için yaptıkları şeyler zaten: şu kadar zayıfladım şunun sayesinde demek. Bir de şunu sürdüm lekelerim veya kirişikligim 3 ayda geçti demek..böyle şeylere kanmayalım.

Mrb ben yorrumlari okurken zayıflamak için baharak karışımından bahsetmişsiniz özelden bana tarifi atar mısınız yıllardır kilolarimla uğraşıyorum yoruldum artık hem psikolojik olarak hemde maddi olarak zayıflama ilacı alacak gücüm yok yardımcı olur musunuz

arkadaşlar ben 16 yaşındayım boyum1.70 ve 80 kiloyum bir türlü zaıflayamıorum lütfen bana yardım edin :KK43:
Canım 80 kg yasına göre fazla bir kg olabilir ama 100 110 lara göre suan baktıgında çok sanslısın ve 16 kg ileri yaslara göre çok güzel metebolizman hızlıdır velhasın 30 yasındaki bana göre cok sanslısın 3 5 ay azimle çok güzel kilolar veriirsin bence önce bunun farkında ol eger ki disipline olmak istiyorsan diyetisyenden yardım al birileri ile iddaya gir seni motive edecek seyler yap yemeklerini güzel sunumlarla vs gözünü doyur tabi ilk önce doktora git ve tüm degerlerıne baktır troit şeker insülin direnci d vitamini b 12 hormon testleri vs bunlar cok önemli keske senin yasında ve kilonda olsam inanki çok azimli olurdum kendine hedef koy bu yolda ilerle hareketli ol evde dans et yürüyüş yap

X