Gebeliğe Hazırlık Zeynep Kamilde Aşılama yaptıran ve Yaptıracaklar yardım rica ediyorum

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

busemakilic

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2021
1.076
417
33
*Arkadaşlar Merhaba ,

Ben pazartesi günü zeynep kamile gittim doktor elime bir kağıt verdi ve bunları tamamlayıp gel dedi.
İstenilen evraklar
Hsg -Var
Memografi -yok
Smear -var
idrar kültürü -var
sperm -var

yanına var yazdıklarım bende var sresi gecmemiş daha 1 ay önce yapılan ancak başka hastanelerde yapıldı. Bu sorun oluyor mu illa zeynep kamilde mi yapılmasıo gerekıyor

*Arkadaşlar Merhaba ,

Ben pazartesi günü zeynep kamile gittim doktor elime bir kağıt verdi ve bunları tamamlayıp gel dedi.
İstenilen evraklar
Hsg -Var
Memografi -yok
Smear -var
idrar kültürü -var
sperm -var

yanına var yazdıklarım bende var sresi gecmemiş daha 1 ay önce yapılan ancak başka hastanelerde yapıldı. Bu sorun oluyor mu illa zeynep kamilde mi yapılmasıo gerekıyor
Doktorunuza sorsaydınız keşke. Bazı doktorlar kabul ediyo bazıları kendi hastanelerinden tekrar istiyo. Siz doktorunuza sorun kabul edip etmediğini

*Arkadaşlar Merhaba ,

İstenilen evraklar
Hsg -Var
Memografi -yok
Smear -var
idrar kültürü -var
sperm -var

Bende geçen hafta dosya mı teslim ettim başka hastaneden kabul ediyorlar. Yalnız sperm testini Ali beyin görmesi gerekiyor. Bana hazirana verdi aşılama tatihini sizin ki ne zaman ?

Bende geçen hafta dosya mı teslim ettim başka hastaneden kabul ediyorlar. Yalnız sperm testini Ali beyin görmesi gerekiyor. Bana hazirana verdi aşılama tatihini sizin ki ne zaman ?
ben daha dosya tamamlıyorum ama bir arkadastan duydum 3 yıl evli olma şartı varmıs sanırım . Bana öyle bırsey demedıler öyleyse bosa evrak hazırlamayayım

ben daha dosya tamamlıyorum ama bir arkadastan duydum 3 yıl evli olma şartı varmıs sanırım . Bana öyle bırsey demedıler öyleyse bosa evrak hazırlamayayım
Ben 1.5 yıllık evliyim bana böyle bir şey demediler haziranda aşılama yapılacak inşallah bence sizde evraklarınızı tamamlayıp teslim edin Allah yardımcımız olsun

X