Zeynep Kamilde doğum yapanlar bakabilir mi (özellikle sezaryen)

didonutella

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Eylül 2020
461
626
34
Kızlar ben plasenta previayım. Bu sebepten üzülerek kan bankası vs olmadığı için özel doktorumu bıtaktım ve artık Zeynep Kamil hastanesinde devam ediyorum. Şimdiye kadar kontrollere gittim deneyimim kötü değil ama iyi de değil... İçim içimi yiyo. Doğum yapanların kimisi çok kötü demiş kimisi çok iyi. Bazılarının bebeğini çıplak getirip annenin bacaklarının arasına koymuş gitmişler falan. Çok korktum ben de. Bir de sezaryan olcam. Nolur yardımcı olup deneyimlerinizi yazar mısınız?

Bu konuda bir fikrim yok ama sana tek tavsiyem lütfen stres yapma herkesin deneyimi kendine sonuçta orası bir hastane orada tek doğum yapan sen olmayacaksın olumlu düşün belkide en güzel doğum deneyimini srn yaşatacaksın stres bebeğini doğumunu herşeyi etkiler sağlık sıhhatle doğsun inşallah bol bol dua et seni yaradan elbet çizmiştir yolunu

Kızlar ben plasenta previayım. Bu sebepten üzülerek kan bankası vs olmadığı için özel doktorumu bıtaktım ve artık Zeynep Kamil hastanesinde devam ediyorum. Şimdiye kadar kontrollere gittim deneyimim kötü değil ama iyi de değil... İçim içimi yiyo. Doğum yapanların kimisi çok kötü demiş kimisi çok iyi. Bazılarının bebeğini çıplak getirip annenin bacaklarının arasına koymuş gitmişler falan. Çok korktum ben de. Bir de sezaryan olcam. Nolur yardımcı olup deneyimlerinizi yazar mısınız?
Merhaba ben de riskli gebelik geçiriyorum 29. haftamda özel doktorum zeynep kamile yönlendirdi oraya gidiyorum 2 haftadır ama içim içimi yiyor. Siz doğum yaptınız mı hastane nasıldı

Benim ilk gebelikte plasenta previa idi, zamanla yukarı çıktı ama . Dinlendikce kendini yormadikca

X