İlişkilerde Kondom Güvenliği

İlişkilerde kondom güvenliği nedir? Cinsellik sadece erkeklerin zevk alması için değildir. Sağlıklı ilişkilerin kurulması ve sürdürülmesi için özellikle çağımızda prezervatif kullanımı önem taşıyor.

Pek çok erkeğin ‘’hissetmek’’ bahanesi ile kondom kullanmadığı aşikardır. Kendine özen gösteren erkekler ise mutlaka yanlarında kondomlarını taşırlar.

Çok eşlilik veya hızlı ilişki sirkülasyonu gibi nedenlerle cinsel hastalıklar oluşabilir, karşılıklı güveni veya ilişkileri bitirebilir. Kadın hastalıkları, erkek hastalıkları, enfeksiyonlar, cinsel ilişkiyle bulaşan hastalıklar kişilerde kalıcı hastalıklara neden olabilir.

İlişkilerde Kondom Güvenliği

İlişkilerin sağlıklı şekilde devam etmesini sağlamak için prezervatif mutlaka kullanılmalıdır. Ayrıca son trend prezervatiflerde, kadın hazzı da ön plana çıkararak farklı modellerde üretim yapılmaya başlandı. Dilerseniz Kondom kullanımının püf noktaları! göz atın…

Kondomlar artık sadece tırtıklı, ekstra ıslak veya aromatik değil. Cinsellikte doyum sağlayacak nitelikte farklı başlıklar, yüzey ve doku özelliklerinin yanı sıra klitoris masaj etkili tek kullanımlık kondomlar üretiliyor.

Prezervatif kullanımı hem gebelik önlemede hem de cinsel hastalıkların bulaşma riskini önlemede, güvenlik paketi niteliğindedir. Yeni üretimler sayesinde ise cinsel tatmini maksimum seviyede sunan etkiler sağlamaktadır.

Yurt dışı sitelerinden örneğin Ali Express’te cinsel ürünler bölümünde çok ekonomik fiyatlarla satılan kondom çeşitlerini deneyebilir, cinsel hayatınıza eğlence ve güveni bir arada kazandırabilirsiniz. Üstelik erken boşalma problemi olanlar için 3-5 TL’ye silikon penis yüzükleri bulunuyor.

HPV, HIV gibi pek çok tehlikeli hastalığın önlenmesi adına partnerinizin mutlaka prezervatif kullanmasına özen gösterin.

İlgili Konular;