Dudakları Dolgun Göstermenin Yolları

Kadınların en çok dikkat ettiği bölgelerinden biri dudaklarıdır. Dudaklarda istenen dolgun ve kalın olanıdır.İnce dudaklı kadınların dolgun ve kalın dudaklara sahip olmak için denediği bir çok yöntem vardır. Estetik ameliyattan dudak dolgunlaştırıcı rujlara kadar bir çok teknik denenir.

Her kadın alımlı ve güzel olmayı hayal eder. özellikle yazılı ve görsel medayada sürekli olarak gördükleri bayanların o gösterişli halleri taklit edilmeye çalışılır.dolgun dudaklara sahip olmak için estetik ameliyat olmak bizce çok doğru bir karar değil çünkü estetik sonrası bir çok kadının eski haline dönmek için çaba sarfettiğini sıkça medyadan takip ediyoruz. Fenomenkadin.com olarak sizlere sunacağımız tekniklerle dudaklarınızı olduğundan daha kalın ve dolgun görünüme sokabileceksiniz.

Dudakları dolgun ve kalın gösterme teknikleri:

– Dudak renginizle uyumlu bir dudakl kalemi seçerek dudak çizgilerini biraz yukarı ve aşağı doğru kaydırarak dudaklarınızı daha kalın hale getirebilirsiniz.
– Piyasada satılan dudakları dolgun gösteren rujlar mevcut bunlardan kullanarark daha dolgun görünümlü bir dudağa sahip olabilirsiniz.
– Dudak çizgileri kapatıcı makyaj ürünleri ile kapatıldıktan sonra dilerseniz kalemle dilerseniz rujla daha geniş bir alana sürerek dolgun dudaklar elde edebilirsiniz.
– Koyu tonda dudak rujları yerine canlı ve parlak renkleri kullanın. Bu sayede dudaklarınız daha dolgun görünecektir
Dudak bakını yapmazsanız dudaklarının ince görünür. Çatlak ,cansız ve kuru dudaklar olduğundan ince görünür.

Yüz Estetiği yorumları için tıklayın…