Frizz Ease Miraculous Recovery Strengthening Creme Masque – Yoğun Nemlendirici Besleyici Bakım Maskesi

SAÇLARINIZA GÜZELLİĞİNİ GERİ VERİN

Saçın sağlıklı gözükmesi ışığı yansıtan saç telinin pürüzsüzlüğüne bağlıdır. Saç telleri röfle, perma gibi kimyasal işlemler ya da sert taramalar sonucunda yıpranır, pürüzlü bir hal alarak parlaklığını kaybeder. Sonuç ise sürekli kırılan, sağlıksız ve donuk saçlardır!

John Frieda Frizz Ease® Miraculous Recovery Strengthening Creme Masque – Yoğun Nemlendirici Besleyici Bakım Maskesi, içeriğindeki Süt Proteini ve Avokado Yağı ile ilk kullanımda saçtaki hasar görmüş bölgeleri hedef alarak onarmaya yardımcı oluyor.

Saçlara tam bir bakım sağlayan bu ürün ayrıca saçı elektriklenme ve kabarmaya karşı korumayı da destekliyor. Bu ürünü hem normal bir nemlendirici bakım kremi olarak, hem de yoğun bir bakım için nem maskesi olarak kullanabilirsiniz.

Frizz Ease® Miraculous Recovery Strengthening Creme Masque Fiyatı: 26 TL

İKİ FARKLI KULLANIM TEK MUCİZE SONUÇ!

1.Günlük Bakım için;
Şampuanla temizlediğiniz saçınızdaki suyun fazlasını aldıktan sonra özellikle uçlarına yoğunlaşarak tüm saçınıza eşit miktarda uygulayınız. 1-3 dakika bekledikten sonra iyice durulayınız. En iyi sonuç için haftada 2 defa kullanabilirsiniz.

2.Yoğun Bakım için;
Şampuanla temizlediğiniz saçınızdaki suyun fazlasını aldıktan sonra özellikle uçlarına yoğunlaşarak tüm saçınıza eşit miktarda uygulayınız. Ürünü saçınıza uyguladıktan sonra saçınızı sıcak bir havluyla sarıp 20 dakikaya kadar bekletebilirsiniz. Sonrasında durulayınız.