RoC®’tan Kadınlar Günü Kampanyası

İki adet RoC® Cilt Bakım Ürünü Alana Şık Bir Makyaj Çantası HEDİYE !

Makyaj çantasını almak için RoC®’un hangi 2 cilt bakım ürününü seçmek istersiniz ?

*Kampanya RoC® bayisi olan satış noktalarında geçerli olup, stoklarla sınırlıdır. Mart ayı boyunca devam edecektir.

Roc®’tan Büyük İnovasyon!

Eşsiz teknolojisiyle RoC® Anında Etkili Derin Kırışık Dolgusu

RoC®, 50 yıldır kadınların cilt bakımı konusundaki ihtiyaç ve isteklerini anlayarak bu isteklere cevap vermek için yeni teknolojiler üzerinde çalışmaktadır. Kadınların kırışıklar üzerinde anında etki görmek istediğini tespit eden RoC® laboratuvarları, derin kırışıklar üzerinde bile anında fark edilir dolgu etkisi gösteren Yeni RoC® Anında Etkili Derin Kırışık Dolgusu’nu geliştirdi.

Derin kırışıklarla; özellikle alın, kazayağı, dudak üstü ve dudak çevresi kırışıklarıyla savaşmak oldukça zordur. RoC® laboratuvarları özellikle bu bölgedeki kırışıkları hedefleyen, 3 kırışık teknolojisini bir araya getiren tamamen yeni bir teknoloji sunuyor:

Hyaluronik Asit, Dolgu Kompleksi, Işığı Yansıtıcı Pigmentler

RoC® Anında Etkili Derin Kırışık Dolgusu’nun yeni ve eşsiz formülü dermatologlar tarafından da dolgu etkisi kabul edilen Hyaluronik Asit, doldurucu kompleks ve ışığı yansıtıcı pigmentleri bir araya getirerek; fark edilir, anında dolgu etkisi sağlar. Kullanım anında ince çizgiler fark edilir şekilde dolgunlaşır, kırışıkların görünümü pürüzsüzleşir. Cildiniz dolgunlaşmış ve pürüzsüzleşmiş bir görünüm kazanır.

Yeni Anında Etkili Derin Kırışık Dolgusu profesyonel dolgu yöntemlerinden ilham alınarak geliştirilen yeni ambalaj yapısı sayesinde kırışıklar üzerine direkt uygulanabilir, hyaluronik asit ile zenginleştirilmiş formülü ile de anında etki eder, derin kırışıkların bile görünümünü azaltır.

RoC® Anında Etkili Derin Kırışık Dolgusu’nun klinik araştırma sonuçları:

• Uygulamanın hemen ardından derin kırışıkların görünümünde bile %30 azalma* sağladığı, cildin anında daha pürüzsüz ve dolgunlaşmış bir görünüm kazandığı klinik çalışmalar sonucu kanıtlanmıştır.
• Kullanan kadınların %90’ı anında etkisini gördü*
*31 kadında, uygulamanın hemen ardından; alın, kazayağı, dudak çevresi kırışıkları üzerinde yapılan klinik değerlendirme

FAZLA ZAMANIM YOK DİYORSANIZ…..
RoC 3’Ü 1 ARADA TEMİZLEYİCİ BAKIM

3 adımda etkili 3’ü 1 Arada Temizleyici Bakım:

1. Yağsız yapısı ile suya dayanıklı makyajı bile çikartarak cildinizi etkin şekilde temizler,
2. Ciltte geriye kalan kir kalıntılarını temizlemek cildinizi ferahlatmak için aktif canlandırma sağlar
3.24 saat nemlendirme etkisi ile cildinize esneklik, yumuşaklık ve nemlilik kazandırır.