Güzellik

Göz rengine göre makyaj

Göz rengine göre makyaj … Doğru tonlardaki göz makyajıyla gözlerinizin rengini ortaya çıkarıp, daha etkili bakışlara sahip olabilirsiniz. Birkaç fırça darbesiyle daha anlamlı bakışlar elde etmek çok kolay…

Göz rengine göre makyaj

mavi göz makyajı
mavi göz makyajı

MAVİ GÖZLER
Deniz mavisi gözlerinizi öne çıkarmak için metalik ve mavi renkli farları kullanabilirsiniz. Gözlerinizin daha etkili görünmesi için mavi göz kalemi kullanmaktan çekinmeyin. Göz kapağınızın üzerine açık tonlarda far sürdükten sonra gri gölgeler verebilirsiniz.

yeşil göz makyajı
yeşil göz makyajı

YEŞİL GÖZLER
Lacivert ve gri tonlarını birlikte kullanarak yeşil gözlerinizi öne çıkarabilirsiniz. İstediğiniz güçlü etkiyi elde etmek için mor tonlarını da mutlaka deneyin. Çarpıcı bakışlar için rimeli iki veya üç kat sürün.

kahverengi göz makyajı
kahverengi göz makyajı

KAHVERENGİ GÖZLER
Kahverengi gözlerinizi belirginleştirmek için altın ve kahverengi tonlarını birlikte kullanabilirsiniz. Üst kirpik dibine siyah kalem çekip, alt kirpik dibine altın veya kahverengi tonlarında likit far sürebilirsiniz.

Ela göz makyajı
Ela göz makyajı

ELA GÖZLER
Ela gözlü kadınlar güneşe çıktıkları zaman gözlerinin renginin yeşile dönmesinden hoşlanır. Makyajınızla güneşin etkisini yaratmanız mümkün; göz kapaklarınıza sarı ve turuncu tonlarında far sürerek ela gözlerinizin yeşil görünmesini sağlayabilirsiniz.

Formsanté Dergisi

Etiketler

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. Kahveringi gözlerin kendine özgü bir güzelliği var , lens takmayın doğru makyaj yapın :)

Başa dön tuşu
Kapalı