Eski Sevgiliye Dönme Kılavuzu

Eski sevgili diye anılan ama bu yazı ilginizi çektiyse o kadar da eski olmayan eski sevgiliye dönme kılavuzu ile barışma sannatı hakkında kendinize sormanız gereken birkaç noktayı hatırlatıyoruz.

Eski Sevgiliye Dönme Kılavuzu

Hayatınızı biri girdi çok mutlu oldunuz harika zamanlar geçirdiniz sonrasında ise işler istediğiniz gibi ilerlemedi ve ayrıldınız yada terk edildiniz. Eski sevgililer aslında ikiye ayrılır ya hiç unutulmayan ve günün her dakikası akılda yer eden yada çok uzun süre geçmiş olmasına rağmen gördüğünüzde aklınıza düşen. Evet belki eski sevgilinizle tekrar görüşmeye başladınız dikkat etmeniz gereken noktaları sizinle paylaşıyoruz.

Hataların Farkına Varın
İlişkinizde herşey mükmemmel ilerlemiş olsaydı ayrılmak zorunda kalmazdınız. İki tarafında hatalarını kabul etmiş ve düzeltmeye hazır olarak tekrar görüşmeye başlaması gerekiyor.

Biraz Fazla Emek
Yeni bir iliişkiye başlamıyorsunuz öncelikle bunu kabullenin. Geçmişe sünger çektiğinizi düşünebilirsiniz fakat çözülmeyen sorunlar her an yeniden karşınıza çıkabilir. Birbiriniz için biraz daha fazla emek vermeniz gerekebilir.

Ayrı Zamanlarınız Nasıldı?
Ayrı kalma süreniz uzadıkça tarafların hayatına başka insanlar girmiş hatta evlenip ayrılmış bile olabilirler. Ondan ayrı olduğunuz sürede yaptıklarınız hakkında bilmesi gerekenleri net bir şekilde anlatın. Hayatınıza birileri girdiyse belki ayrıntıdan uzak olarak onunla paylaşın.

Sorunları Çözmeden Başlamayın
Eski sevgiliniz ile eski sorunlarınızdan kurtulmadan ve açıkça sorunları ve çözümlerini belirlemeden kesin bir başlangıç yapmayın. Eski sorunların gündeme gelmesi sizi ve karşı tarafı yıpratacaktır.

Kabullenin Yeni İlişki Değil
Bu ilişkinin yeni bir ilişki olmadığını ve geçmişin bazı sorunlarının çözmeden başlayamacağınız ve çok daha fazla emek gerektirdiğini unutmayın. Eski sevgilinize karşı hala bişeyler hissediyorsanız denemeye ve emek vermeye değer.