Hangi burç aşkı nasıl yaşar!

Romantizmi doruklarda yaşayan bir Koç Burcu musun? Yoksa uçarı bir tip olan İkizler mi? Aşkı nasıl yaşadığını deşifre ediyoruz….

Koç burcu romantizmi doruklarda yaşar!Hiç beklemediğin bir anda, sana ne kadar çekici olduğunu söylerse sakın şaşırma!

Koç Burcu kişileri oldukça çekici ve etkileyicidirler. Üstelik ona aşık olmak da bir o kadar kolaydır. Yapısı itibariyle küçük yaşlardan itibaren karşı cinse ilgi duymaya başlarlar. Otoriterdirler, isteklerini gerçekleştirmek için engel tanımazlar. Sürprizlerle dolu Koç Burc’u, aynı zamanda oldukça cüretkârdır. Karşı tarafı, avlanması gereken bir av olarak görür. Özellikle Koç erkekleri için bu davranış, egolarını tatmin etmenin, Koç kadınları içinse,çekiciliklerini test etmenin en iyi yoludur. Aşık olduğu zaman işler değişir. Mükemmel bir aşık olur, ilişkilerine değer verir, romantizmi dolu dolu yaşatırlar. Her ne kadar Koç Burcu insanı kendi isteklerini ve ihtiyaçlarını ilk sıralara koysa da bu tutumlarından ve hayata olumlu bakışlarından etkilenmemek imkansızdır. Bu burcun kadınları, onur ve güç ararlar ama biraz da uysallık beklerler; çünkü üstlerinde hakimiyet kurulmaya çalışmasından hoşlanmazlar.

Boğa burcu güvendiği zaman romantik bir aşığa dönüşür!Boğa Burcu insanı için aşk ve cinsellik, hayatın önemli bir parçasıdır. Ama bu, onların şıpsevdi olduğu anlamına gelmez. Aksine zor aşık olurlar. Süre onlar için hiç önemli değildir. Sen istemesen de o, seni hayatının kadını olarak görmüşse sonuna kadar ısrarcı olacak, ilişki boyunca da seni memnun etmek için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Birlikteliğe başlama konusunda ağır ve şüpheci davranan Boğa, ilerleyen zamanlarda karşısındakinden emin olduğu taktirde inanılmaz bir değişim gösterecektir. O kararsız ve zorlu halinin yerini romantik bir aşığa bırakacaktır.

İkizler burcu hem zihinsel açıdan hem de fiziksel açıdan sürekli hareket halindedir. Onlar uçarı tipler!

İkizler için mantık çok önemlidir. İlişki gelişmeden önce, mantık bağının gelişmesini isterler. Fazla duygusallık onlara başlangıçta ağır gelebilir. Bazı şeyleri sürekli dengede tutmak isterler. İkizlerin kapısını açmak güçtür ama bir defa açıldı mı gösterdikleri hassasiyet ve duyarlılık sizi çok şaşırtabilir. İkizler Burcu insanları oldukça sosyallerdir. İlişkileri heyecan vericidir. Pek çok insan, onlarla vakit geçirmekten çok hoşlanır. Gerektiğinde çekici olmayı ve bu çekiciliklerini kullanmayı iyi bilirler. Eğer bu burçtan birisiyle birlikte olacaksan, değişken ruh haline de kendini hazırlamalısın. Genellikle ilgisiz, ulaşılmaz ve zor görünürler. Bu durumda neyin yanlış gittiğini düşünür durursunuz. Aslında buna fazla takılma; çünkü kısa bir süre sonra eski nazik ve eğlenceli haline geri dönecektir. İkizler, hareketi ve değişikliği sever. Bu nedenle bir kişiye bağlanmak, onlar için çok güçtür. Birden fazla kişiyi idare etmek ise tam onlara göredir. Üstelik bu planları yaparken karşı tarafa bir şey sezdirmeyecek kadar da yeteneklidirler.

Yengeçler sevgi dolu, şefkatli, aynı zamanda ihtiraslı!

Yengeç Burcu çok duygusal ve aşık oldukları zaman olaylara dikkatle yaklaşan kişilerdir. Kırılmaktan çok korkarlar; bu nedenle partnerine kalplerinin kapılarını açmakta zorlanır, öncellikle ondan emin olmak isterler. İlişkiye bir kez başladı mı, bunun uzun süreli bir beraberlik olmasını isterler. Yengeç hemen harekete geçmez, çünkü karşılık göreceğinden emin olmak ister. Bu nedenle onları pasif âşıklar olarak görebiliriz. Evcildirler, özellikle evde yemek yemekten ve televizyon izlemekten hoşlanır.Başak Burcunda doğanlar neşeli ve mütevazı tavırlarıyla dikkat çekerler. Duygusal açıdan kendilerine çok güvenirler. Aşk hayatları için hayallerinde çizdikleri biri vardır ve o özel insanı bulana kadar beklerler. Bu özel kişi ile karşılaştıktan sonra ise kendilerini ona adarlar. Bu durumda gösterdikleri gayret ve sabırlı tavrı sizi bile şaşırtabilir. Başak aşık olduğu zaman başlangıçta fiziksel açıdan eşine karşı biraz katı davranabilir.

Terazilerle bulutların üstüne çıkmaya hazır olun!

Doğru partneri buldukları zaman, hayat onlar için anlam kazanır ve her şey toz pembe görünür. Karşısındakinden beklenmedik bir davranış görürse hayal kırıklığına uğrar, bu da yaşadığı heyecanın tüm sihrini bozar. Terazi her zaman sonsuz aşkını vermeye hazırdır. Bir Teraziyi tanımak gerçekten eğlenceli bir deneyimdir. Kendini onun yanında rahat hissedersin. Mum ışığında bir yemek ve hoş bir sohbet, onun kalbini kazanmayı sağlayabilir. Dinlemeyi ve eşini iyi hissettirmeyi bilirler. Kafalarına birini koydukları zaman çok çekici olabilirler. Neşelidirler ve partnerlerine değer verirler. Seksüel açıdan kendilerinden çok emin görünürler ama bu konuda gösterdikleri mahremiyet şaşırtıcı olabilir.

Akrepler için ya hep ya hiç… kararlı aşıklar!Pek çok Akrep, dolu dolu bir aşk yaşamak ister. Duygularını, arzuları başkalarıyla paylaşmaktan zevk alırlar. Onun gözlerine bir kere yakalandığınızda bir daha ayıramazsınız. Güçlü bir etkileri vardır; bu etkiden kendinizi kolay kolay alamazsınız. İstedikleri zaman beğendikleri kişinin gönlünü çalmayı başarırlar. Akrep üyeleri seksüel açıdan kendilerini çok yüksek seviyede görürler. Onlar için sekste güçlü olmak hayati önem taşır. Partneri ile birlikte dışarı çıkmaktan büyük zevk alırlar. Sosyal ve eğlencelidirler. Ancak etkileyici bir seks hayatı ile ilişki anlam kazanır. Müthiş sevgilidirler. Yasaklar olmaksızın aşklarını yaşarlar. Fırtına gibidirler, sarsılır fakat normale dönmeleri de çok zaman almaz. Sevinçlerini de üzüntülerini de yoğun yaşarlar bu nedenle; bir Akreple beraberseniz mutlaka sabırlı olmalısınız.

Yayların müthiş cazibeleri!

Cesur yaylar etraflarına enerji ve heyecan saçarlar. Kalp meselelerine gelince; Yay, kendini aşkına adar ve düşüncelerini açıkça belirtmekte hiç zorlanmaz. Cesur ve çapkındır. Beğendiğini elde edene kadar uğraşır, bundan da zevk alır. İlişki yerine oturduktan sonra duygularını saklamak onlar için oldukça zordur. Kesin olan bir şey vardır; o da eşin bir Yay ise, hayatın asla sıradan olmayacağıdır. Sıcakkanlı, ateşli ve romantiktir; flört, doğasında vardır. Müthiş cazibesinden etkilenip davetini kabul etmenizin fazla uzun sürmeyeceğine emin olabilirsiniz.

Oğlaklar, güvene dayalı bir ilişkileri olduğuna inanırlarsa ihtiraslı ve iyi bir sevgili olurlar!

Duygularını bir süre kontrol altında tutmaya çalışırlar. Bu nedenle romantizmin oluşması zaman alır. Partnerine her geçen gün daha da aşık olurlar, bu arada ona olan güvenleri artar. İlişkinin her bakımdan tadını çıkartırlar. Beğendikleri kişiye arkadaşlık teklif etmeden önce, kafalarında özel bir konuşma tasarlarlar. Eğer duygularında ciddilerse, iyi bir etki bırakmak için romantik bir yemek yiyebileceğiniz lüks bir restorana davet edereler. Oğlakların rahatlamak için güzel sözler duymaya ihtiyacı vardır. Güvene dayalı bir ilişkileri olduğuna inanırlarsa da ihtiraslı ve dünya iyisi bir sevgili olurlar. Çok tutumludurlar; fazla para harcamayı savurganlık olarak görürler. İlişkide istikrar ve mahremiyete önem verirler. Olan bitenlerin başkaları tarafından bilinmesinden hiç hoşlanmazlar.Kovanın kendine özel bir ihtirası vardır!Kovalar, gereksiz samimiyetlerden hoşlanmayan kişilerdir. Dış görünüş pek umurlarında olmaz. Onlar ancak zekâlarını tavlayan insanların peşinden ayrılmazlar. Sağlam dostluklar kurmak ister ama iletişim korkusuyla kendilerini geri çekerler. Samimiyet kurmak isteselerde başlangıçta yalnız olmaya ihtiyaçları vardır. Bu, onlar için gerçek bir hayal kırıklığı yaşatabilir. Kova Burcu insanlarında güçlü bir manyetik çekim vardır. Bu, onların en kalabalık ortamda bile fark edilmelerini sağlar. Zekidirler, önce düşüncelerinde flört ederler. Duygularını ortaya koymakta zorluklar yaşar. Kovanın kendine has bir ihtirası vardır, bu, onu daha da çekici kılar. Fikirlerini paylaştıkları anda ne kadar yaratıcı seks anlayışları olduğunu görebilirsiniz, fakat ilişki hızla ciddileşirse kendilerini geri çekme ihtiyacı duyacaklardır. Kova Burc’u insanı, hayatını biriyle paylaşma heyecanı içinde değildir. Anlayış ararlar.

Balıklar, seks ile sevdiklerine daha da bağlanır ve sevdiklerinin üstüne ılık yağmur damlaları gibi damlarlar!

Duydukları sevgiyle bazen kör olur ve partnerlerinin hatalarını görmezler. Aşkı bulana dek pek çok kez, kurdukları hayaller tuzla buz olur ama Balıklar gerçek sevgiliyi aramaktan hiç vazgeçmeler. Aşamadıkları kalp kırıklıklarına rağmen, her yeni aşka umut dolu başlarlar. Partnerini yavaş yavaş keşfederken, kalplerinde oluşan bu hoş karışımın tadını çıkartırlar. Baştan çıkarıcı bir ortam ve sihir yaratmayı severler. Özel günleri, rüya gibi bir yemek ve çok hoş bir hediye ile kutlarlar. Bu aşkın zararlı bir tarafı da vardır. Kısa sürede sevgililerine bağlanırlar ve bu, ilişkide zararlı bir etki yaratabilir. Ancak doğru insanla, kendilerine olan güven ve mutlulukları daha da artabilir.