Anne ve baba adaylarına özel ücretsiz ‘Bebeğimi Beklerken’ paketi

“Bebeğimi Beklerken” paketiyle, anne-baba adaylarının hamilelik dönemi boyunca ihtiyaç duydukları birçok bilgi ve öneri “cebe” geliyor,

Turkcell ve Anadolu Sağlık Merkezi bu önemli süreçte aileye yol arkadaşı oluyor

Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell ve sağlıkta referans merkezi Anadolu Sağlık Merkezi, bebek bekleyen anne-baba adaylarına yönelik geliştirilen “Bebeğimi Beklerken” adlı ücretsiz bilgilendirme paketini Turkcell

Genel Merkezi’nde düzenlenen basın toplantısıyla tanıttı.

Toplantıda konuşan Turkcell Ürün ve Servis Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cenk Bayrakdar AnadoluSağlık Merkezi ile birlikte, hamilelik gibi keyifli ama önemli bir süreçte anne-baba adaylarının yanında olmaktan memnuniyet duyduklarını söyledi. Bayrakdar, “Turkcell müşterilerine dokunduğu tüm süreçlerde fark yaratan ürün ve servisler geliştiriyor. Turkcell’lilere ücretsiz olarak sunduğumuz “Bebeğimi Beklerken” paketi ile sadece anneler değil babalar da uzman bir kadro tarafından özenle hazırlanmış içeriğe cep telefonlarından kolayca ulaşabilecek. Turkcell olarak çok önem verdiğimiz sağlık alanında, insan hayatına değer katan ürün ve servisler geliştirmeye devam edeceğiz” dedi.

Anadolu Sağlık Merkezi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Operatör Doktor Nuri Ceydeli de, her anne adayı için en önemli şey olan sağlıklı doğumun, planlanmış ve kontrol altındaki bir gebelik döneminden geçtiğine dikkat çekerek şöyle devam etti:

“Sağlıklı hayat, sağlıklı doğumla başlar. Sağlıklı bir doğumun en önemli şartlarından biri de yeterli ve doğru uygulanmış bir gebelik takibidir. İçeriği Anadolu Sağlık Merkezi uzmanları tarafından hazırlanan Bebeğimi Beklerken paketi ile amacımız, anne-baba adayına, gebelik süresince yapılması gereken testler konusunda hatırlatmalarda bulunmak; Hem anne adayı hem de fetusdaki değişimler hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlamak ve onlara sağlıklı bir doğum için yol arkadaşlığı etmektir.

Bu paketle belli haftalarda göndereceğimiz mesajlarla anne adaylarının sık sorduğu ve merak ettiği sorulara yanıt vermeye çalıştık. Böylece doğru bilgiye ulaşmalarını hedefledik” dedi.

Zengin ve güvenilir içeriğe, ücretsiz ve kolay ulaşım

Her türlü cep telefonu modeli ile uyumlu olan “Bebeğimi Beklerken” paketi ile anne-baba adayları, 40 hafta boyunca, fetus gelişimi, annenin fiziksel ve ruhsal değişimi, egzersiz ve beslenme önerileri, gebelik psikolojisi gibi hamilelikle ilgili faydalı bilgilere cep telefonlarından kolayca ulaşabilecek.

Faturalı ya da HazırKart’lı Turkcell müşterilerinin Anadolu Sağlık Merkezi uzman kadrosu tarafından hazırlanan bu güvenilir ve zengin içerikten ücretsiz faydalanmaları için “HAMİLE AD SOYAD” yazıp, 7365’e SMS göndermeleri ve gelen mesajı yanıtlamaları yeterli. Gönderilen cevaba göre hesaplanacak hamilelik dönemine uygun bilgi ve öneriler SMS ve video olarak cep telefonuna gelmeye başlıyor.

“DAVET” yazıp, baba adayının Turkcell hatlı cep telefonu numarasını ekleyip, 7365’e SMS göndererek baba adaylarının da paketten faydalanmasın sağlamak mümkün.

“Bebeğimi Beklerken” paketinde neler var?

• Fetus gelişimi
• Anne gelişimi
• Beslenme önerileri
• Egzersiz önerileri
• Gebelik psikolojisine yönelik öneriler
• Baba adayına öneriler
• Bilgilendirici videolar