Hecha Skillets (düz tavalar)

Hecha Skillet Plate

Skillet Plate, sofranıza sıcak servis etmek istediğiniz özel yemekler için birebir..

Harika omletler, yumurtalar, risottolar, sebzeler Pan Paella’da pişiyor. Hecha’nın Cook&Serve serisinin bir üyesi olan Skillet Plate, yemeklerinizi fırınınızdan veya ocağınızdan masanıza getirip, hoş bir sunumla sıcak sıcak servis etmenize olanak sağlıyor.

Hecha Skillet Round 16cm

Özel tasarımıyla hem kullanımda hem sunumda fark yaratan Skillet Round 16 Hecha’nın yeni üyelerinden biri. Harika omletler, yumurtalar, risottolar, sebzeler Skillet Round 16’da pişiyor. Hecha’nın Cook&Serve serisinin bir üyesi olan Skillet Round 16, yemeklerinizi fırınınızdan ve ya ocağınızdan masanıza getirip, hoş bir sunumla sıcak sıcak servis etmenize olanak sağlıyor.

Hecha Skillet Round 27cm

Skillet ısıyı ürünün tamamına yayan düz taban yapısı ile yumurta, omlet, krep gibi kolay ancak ustalık isteyen yemeklerde mükemmel sonuçlar sağlıyor. Skillet ile hiçbir yemeğin sıradan olmadığı ispatlandığı gibi, zoru başarmanın keyfi doyasıya yaşanıyor. Skillet’in tırtıksız yüzeyi ve fırına girebilen yapısıyla değişik yemekler de gönül rahatlığıyla hazırlanabiliyor. Harika soslu makarnalar, pizzalar, et yemekleri hatta nefis kekler, focaccialar ve mısır ekmeği yapmak mümkün.

Hecha Skillet Square

Kızartma, ızgara, haşlama, soteleme… her tülü pişirme şekli için küçük bir mutfak atölyesi square skillet…