5 Dakikada Yapılacak Saç Modelleri

Evet çok aceleniz var ve uzun uzun saç şekillendirecek vaktiniz yok o zaman 5 dakikada saç modellerini deneyebilirsiniz. Bu saç modelleri ile hem kirlenmiş olan saçı kapatabilir ve günü kurtarabilirsiniz.

5 Dakikada Yapılacak Saç Modelleri

Bazen evde otururken aniden bir telefon çalar ve dışarı çıkmamız gerekebilir. Saçınızı yıkayacak, maşa ve düzleştirici uygulayacak zamanınız olmayabilir. Sizin için rahatlıkla yapabileceğiniz saç modelleri hazırladık bu modelleri yapmak 5 dakikanızı bile almayabilir. Dışarıya çıktığınızda ise uzun uzun uğraşılmış ama çok doğal bir saç görünümü yaratabilirsiniz.

Kirli saçınızı yıkamaya zamanınız yoksa mutlaka talk pudrası yada kuru şampuan kullanın. Bu kirli görünümü azaltır. Saçlarınıza hacim vermek istiyorsanız öne doğru tarayabilirsiniz.

Eğer saçlarınız kirli değil ama şekilsiz ise hızlı bir şekilde saç köpüğü yada saç spreyi uygulayarak şekil verebilirsiniz. Bu saçınızın uzun saatler boyunca sabit bir şekilde kalmasını sağlar.

Saçlarınızda saç aksesuarları kullanarak farklı bir görünüm yaratabilirsiniz. Bantlar bu sezon çok moda olucak. Hızlı bir örgü yapabilirsiniz ve üzerine birkaç saç küpesi kullanabilirsiniz.

Saçlarınızı sıkı balerin topunuzu yapar ve büyük küpeler kullanırsanız dikkati saçınızdan çok aksesuarlarınıza çekmiş olursunuz.