Her Kadının Bilmesi Gereken Sütyen Sırları

Küçük yada büyük göğüslü olması farketmeden her kadının bilmesi gereken sütyen sırları nelerdir? Doğru sütyen takmak yada sütyen gizleme sırlarının hepsi burada.

Her Kadının Bilmesi Gereken Sütyen Sırları

Göğüslerinizi daha güzel gösterebilmek, saklayabilmek, yada daha büyük gösterebilmek kullandığınız sütyenler dolabınızın en önemli eşyalarından biridir. Sütyenle alakalı bilmeniz gerekenler burada. Doğru sütyen ölçüsü hesaplamak için Tıklayın !!

Sütyen Kayması
Straplez sütyenler karnınızdan kayar ya da göğüslerinizin kötü görünmesine neden olur. Sutyen arkasına bir kayış takın, göğüslerinin altına geçirin ve diğer taraftan arkaya takın. Bu sorundan kurtulmuş olursunuz.

Sıkıştırmak İçin
Bu teknik, dışarı çıkma veya fotoğraf çekimleri için harika. Kendiliğinden yapışan bardakları normal yatay konumda değil de çapraz olarak – her göğsün altından ve yanlarından yapıştırın.

Sütyen Askısı Cildinizi Tahriş Etmesin
Sütyen askılarının cildinizi tahriş etmesine izin vermeyecek özel silikon pedler takın. Genel olarak sürtme kayışları, sutyen bandının gerildiği ve tüm yüklerin kayışlara gideceğinin işaretidir.

Askısız Elbise Kullanırken
Askısız bir elbise için doğru sutyeni seçmek için, özellikle açık arkalı bir sutyen yapmak kolay bir şey değildir. Mükemmel bir çıkış yolu için ise bir sutyenin önünü kesip, düz olarak elbisenin gövdesine dikmektir.

Sütyen Askısı Nasıl Ayarlanır?
En iyi destek, omzunuzdaki kayışın altına iki parmağınızı sığdırabildiğiniz zamandır. Omuzlarınızın ağrımaması için bu yöntemi deneyebilirsiniz.

Göğüsleri Kaldırmak İçin
Sutyeniniz germekte ve göğüslerinizi kötü tutuyorsa veya daha fazla kaldırmak istiyorsanız, arkadaki kayışları çapraz olarak bağlayın.

Dantel Sütyenlerde
Bu iç çamaşırı zarif görünür. İnce ve elastik olmaması nedeniyle rahat ve yumuşaktır. Ancak göğüslerinize hacim vermez. Bu sorunu çözmek için mayolarda kullanılan göğüs aparatlarını kullanabilirsiniz.

Boşluklar Varsa
Büyük göğüslü bayanlar arasında iyi bilinen bir sorundur. Düüğmeli giysilerde ortaya çıkan bu sorunu ortadan kaldırabilmek için gömleğinize yapışkan bant takın.

Sütyenlerizi Saklarken
Dolabınızda yeterince yer yoksa çekmecede saklamak bir alternatif olsa bile süngerli yapının bozulmasına neden olabilir. Askıda bu şekilde sıralayarak bu sorunuda ortadan kaldırmış olursunuz.