Anasayfa >> Moda >> Sokak Modası 2018
Sokak Modası 2018
Sokak Modası 2018

Sokak Modası 2018

Yaz geliyor ve hepimizin içine umut dolmaya başladı bile. Sokak modası 2018 de sezonun modası ve trendleri hakkında size ipucu vermek istiyoruz. Bu senenin modası neler olucak bu sene hangi renkler moda hepsi bu yazıda.

Sokak Modası 2018

Moda hergün değişen bir kavram elbetteki tarzınıza ve vücudunuza uygun giyinmek hem şık olmanızı hemde rahat hissetmenizi sağlar. 2018 sokak modasında hem klasikler hemde yepyeni moda akımları var.

Sokak Modası 2018

Sokak Modası 2018

Bu yıl sokaklarda dizaltında uzun eteklere çok fazla rastlayacağız gibi duruyor. Üzerine sade bir tshirt yada ince bir büstiyer ile hem gündüz hemde akşam rahatlıkla kullanabileceğiniz kıyafetler moda.

Pantalon, etek ve üstlerde sık sık çiçek motiflerine rastlanacak aslında son iki yıldır görülen bu akım 2017 ve 2018 en popüler günlerini yaşayacak.

Bu yıl 2000’lerin başından trend olan alt ve üst takımlar bu yıl tekrardan moda dünyasına giriş yaptı. Hem çiçek hemde sade olarak kullanılan bu modeller sezonun iddialı parçaları arasında.

Üstlere baktığımızda ise her zaman şık ve spor kimliği aynı anda taşıyan tek renk gömlekler ile minik fularlar yeniden popüler.

Bu yılın beğeneni ve beğenmeyeni net olarak ayrılmış olan askılı elbise altına thsirt modasını yaz aylarında da görmeye devam edeceğiz. 90’lı yılların trendi geri döndü diyebiliriz.

Bu yıl ister kumaş ister kot pantalon olsun hepsinde ortak nokta yüksek belli olmaları.

Gömlekler ise alışılmışın dışında ters giyilerek yeni bir akım başladı.

Yaka modelleri olarak baktığımızda ise derin ve yakalar oldukça göze çarpıyor.

x

Check Also

Ucuz Kıyafetleri Pahalı Göstermenin Püf Noktaları

Şık giyinebilmenin pahalı olduğu düşünülse de aslında ucuz kıyafetleri pahalı göstermeninin püf ...