#para #beslenme

  1. M

    Sağlıklı beslenme sorunu

    Arkadaşlar biraz evel markete gittim ve yarım kilo et , 4 şeftali ve 3 patatese 40 lira ödedim . Sağlıklı beslenip dışardan yememeye çalışıyorum. Ama işte bir gün eve bunları alıyorum 3 öğün yiyorum örneğin 40 lira . Bulunduğum şehirde meyve sebze aşırı pahalı bir menemen yapmak bile geçen...