Bebek İkinci El 0-9 ay kız bebek kıyafetleri+bebek malzemeleri

tuba hanım bende bekliyorum,toplu alacağm,burcuşafak geçmiş olsun cnm bak ben ne diyeceğm resim koymana gerek yok ben özelden telimi yazayım sen çaldır arayım konuşalım bir sakıncası yoksa kızımın yürüteç zamanıda gelıo,kabul ediyorum dersen burdan hemen ôzeldn yazacğm tel,no mu

tuba hanım bende bekliyorum,toplu alacağm,burcuşafak geçmiş olsun cnm bak ben ne diyeceğm resim koymana gerek yok ben özelden telimi yazayım sen çaldır arayım konuşalım bir sakıncası yoksa kızımın yürüteç zamanıda gelıo,kabul ediyorum dersen burdan hemen ôzeldn yazacğm tel,no mu

ben mesajların hepsini okumamıştım sizinle anlaştıysa sorun yok. şimdiden hayırlı uğurlu olsun size ve bebişinize.

Tuba senin bebegin nekadarlik kiyaetleri ona gore koyycam
Malesef kizim hala kotu resimleri cektim ama ipaddende atamiyirum yarin annwmde bilg atip ordan yukliycem
Sen hangilwrini istiyosun

Realizm bwnde simdi gordum son yazini faceden ekliyim seni resimlerde var kiyafetimiz cok burcusafak igret diye ara yolla kizimin dalmacyali kiyafeti var profilde

cnm şafak igret(şafakburcu) ekledim kabul ederseniz sizde konuşalım ordan bebek resmi var ama leopar göremedim

Mamalove yürütec 100 lira
Ilk bısıkletım 40 kıra
Fısher prıce oyun halısı 40 lira
Salınak 30 lira
İstanbul içi elden teslim edebilirim sadece kargoda sorun yasıyoruz

Yarin yuruteci vericem inslh elden teslim alicak konustuk eger almazsa habwr veririm size

Yürüteç için çok teşekkür ederim burdanda belirtmek istedim.
Gayet güzel aynen sıfır gibi:)
Ama benim oğlum bakalım ne kadar kullanıcak zira yürüme arabası şeklinde oyuncak gibi kullanıyor henüz:)

Yürüteç için çok teşekkür ederim burdanda belirtmek istedim.
Gayet güzel aynen sıfır gibi:)
Ama benim oğlum bakalım ne kadar kullanıcak zira yürüme arabası şeklinde oyuncak gibi kullanıyor henüz:)

Oğlunuz 10 aylikmis cabuk yururse,biz de sizden alırız olur mu,benim kızım 6 buçuk aylık..beni bilgilendirin düşünürseniz

X