Bebek İkinci El 1-1.5-2 yaş hepsi birarada...

mor babymax gri ve yavruağzı olanlarda lcw

lcw o kadar güzel ürün yapabiliyomu yahuu:)) grilere bayıldım..2 2.5 yaş demişsiniz galiba..fiyatta alıyım..benden önce bi bayan sormuş almazsa fiyatıda uygunsa alıyım..hem de sonunda sizden ürün almayı başarmış olurum:))

tarif etmeme gerek varmı?? birde tek eşofman altı ve üst var..son soru eşofmanların içleri elyaflı gibimi? kalın penyemi??

tek gri eşofman altı zippy kids. bu zippy ve max baby ssadece 2 avmde var istanbulda oyüzden çok bilinmiyor. max pendik pendorya avmde zippy kids de beylikdüzünde toriumda var biryerde daha mağazası var ama unuttum. internetten araştrabilirsnz markaları ve mağazalarını içleride bildiğimz lcw ve ca da satılan eşofman altları işte pamuklu oluyor herhlde manalarını çok iyi bilmediğim için bu konuda size çok yardımcı olamayacağım:) 1.5 yaştan 2.5 3 yaşa kadar oluyor teelerin etiketleri mesela 2-3 yazıyor ama pandalı olan mesela 2.5ta zor oluyor.oyüzden 1.5tan 2.5a kadar yazdım etieket bedenlerini vermek yerine:) kalıplara göre değişiyor hepsi oyüzden ben kızıma gydrdiğim ve bildğm için genel olarak kalıplarını yazıyorum etiket yanıltıyor..

lcw o kadar güzel ürün yapabiliyomu yahuu:)) grilere bayıldım..2 2.5 yaş demişsiniz galiba..fiyatta alıyım..benden önce bi bayan sormuş almazsa fiyatıda uygunsa alıyım..hem de sonunda sizden ürün almayı başarmış olurum:))

takımlar 15 tl evet ptpapatya sizden önce sorduğu için öncelik onun:)

sorduklarımdan bayanın almadıkları varsa haber bekliyorum.. kaptırdım yine galiba:))hep geç kalıyorum:))

Bunlari bana ayirabilir misiniz ? Bir de fiyatları tabi. Tek tavsanli ust, beyaz hirka ve yavruagzi takımdan da kalanlari alabilirim.

canım takımlar 15 tek parçalar 7.5 tl hırkada değil aslında bolerodan biraz uzun bunuda 2 yada 3 kez giymemmize rağmen kumaşından ötürü bayağı pamuklandı hala mağazasında var bu senenin ürünü. 10tl söylediklerin duruyor sana ayırıyorum ozaman.

canım takımlar 15 tek parçalar 7.5 tl hırkada değil aslında bolerodan biraz uzun bunuda 2 yada 3 kez giymemmize rağmen kumaşından ötürü bayağı pamuklandı hala mağazasında var bu senenin ürünü. 10tl söylediklerin duruyor sana ayırıyorum ozaman.

Tmm cnm sagol, kız bıraz grip huysuz durmuyor, aksam girip hesaplarim, kesinlestiremeyecegim olursa yazarim. :)

sorduklarımdan bayanın almadıkları varsa haber bekliyorum.. kaptırdım yine galiba:))hep geç kalıyorum:))

cnm selam, ben hesap kitap yaptim, kesin alabileceklerim bunlar, digerlerinden almak istedikleriniz varsa siz alabilirsiniz, hemen yazayim, bekletmeyeyim sizi dedim :)

zebrali etekli alt
panda tee
45 li gri esofman takim
pembe tavsan ust
yavruagzi fermuarli esofman takim

cnm selam, ben hesap kitap yaptim, kesin alabileceklerim bunlar, digerlerinden almak istedikleriniz varsa siz alabilirsiniz, hemen yazayim, bekletmeyeyim sizi dedim :)

zebrali etekli alt
panda tee
45 li gri esofman takim
pembe tavsan ust
yavruagzi fermuarli esofman takim

bu ürünler pptpapatya arkadaşa ayrılmıştır..

Canım selam
Tek tek sayfaları inceleyemedim. Begendiklerimden kalan var mı? Bir de fiyatları? Yalniz kot şort 7,5 tl okudum. 10 diye yanlış yazdın sanırım :)

Canım 10 yazıyor şortta tekrar baktımda ( c&a 1 yaş etgiketli ama kalıp geniş biz 2de de giydk 10tl )
çanta ve ilk resimdeki yeşil sarı takım gitti onlar harici diğerleri duruyor. $037.jpg bu leopara tokada ekledim ikili 10 tek olunca 5 tl buda.

8.sayfada 7,5 yazmışsın. Leopari tek alt olarak düşünüyorum. Bizimkinin toka takacak saci pek yok henüz :))

Karıştırıp yanlış yazmışmdr canım penye şort değil çnkü oyüzden 10tl :)

Böyle kaliteli ürünleri paylaştığınız için teşekkür etmek istedim.
Arkadaşlar yanlış anlamasın lütfen ama yıpranmış ürünleri buraya koymak hoş görünmüyor :KK43:
Hayırlı satışlar,hepsi çok güzel ve temiz gözüküyor...

Böyle kaliteli ürünleri paylaştığınız için teşekkür etmek istedim.
Arkadaşlar yanlış anlamasın lütfen ama yıpranmış ürünleri buraya koymak hoş görünmüyor :KK43:
Hayırlı satışlar,hepsi çok güzel ve temiz gözüküyor...

Teşekkür ederim bende aynı şekilde düşünüyorum. evet o tarz ürünleri veya 3.4 el ürünleri 2liraya 5liraya satıyorlar sonra benimkilere pahalı diyorlar çok normal öyle olması...

$001.jpg $003.jpg 2-3 yaş 10 tl sıfırdan farksız
$007.JPG 6-12 ay 15 tl
$009.JPG 2 yaş etiketli ama kalıp dar 1-1.5 gibi 5 tl
$011.JPG 3lü takım olarak 20 tl
$005.JPG 2-3 yaş 7.5 tl
$926.jpg ev patikleri çifti 10tl kalanları sorabilirsnz bazıları satıldı. 2-3-4 yaşa uygun
$945.JPG sıfır hasır şapka 2-3 yaş 10tl
$953.JPG penguen sırt çantası 10tl
$952.JPG hello kitty çanta 5 tl

Eklentiler

• $947.JPG
    $947.JPG
    80,2 KB · Görüntüleme: 41
$1468720_485117891597829_1529948842_n.jpg $430729_10151288482311745_809901462_n.jpg
2-3 yaş petit skirt tütü yeni çıkan modellerden yurtdışından aldım bize yazın küçük geleceği için satışta. 40tl tokasıda benden hediye..

X