1.62 cm boy, 50kg 75cm kaburga ölçüsü olan meme büyütme ameliyatı olan kişiler!!

boyuttan memnun kalmamışsınız sanırım bir de damla döndüğü için sorun olmuş ama normalde damla mı önerirsiniz yuvarlak mı? sert miydi damla mesela? ben de bakablir miyim fotoğraflaraao_O

boyuttan memnun kalmamışsınız sanırım bir de damla döndüğü için sorun olmuş ama normalde damla mı önerirsiniz yuvarlak mı? sert miydi damla mesela? ben de bakablir miyim fotoğraflaraao_O

Damla degilmis benim ilk implantlarimda yuvarlakmis, agir spor yaptigim icin gogus kasim gelismis ve baski yapmis silikonlara. O yuzden sekil degisikligi olmus.
Kas altina koyulacaksa yuvarlak oneririm, meme dokusu alti olacak ise damla. Sert degiller gercek meme kivaminda.

Ben 53 kiloda 162 boy. Mayista oldum gögüs ameliyatimi. Gögüs ölcülerinden pek bilgim olmadigi icin doktoruma biraktiydim daha cok. Muayenede bana 275-300cc dedi. Bende ozaman 300 olsun dedim. Geride vucuduma abes durmayacak büyüklük hangisi olursa onu tak dedim. Oda ozaman ameliyathaneye 325cc getiririm dener takarim dedi. Bende okeyledim. Iki cocugum oldugu icin dolayisiyla sarkmada oldu. o yüzden diklestirmede yapti. Ameliyatim meme ucundan oldu ve 325cc mentor yuvarlak highprofile takildi. Büyüklük konusunda tatmin olmadim. COK dogal duruyorlar sanki daha büyük tasiyabilirmisim. Bi 375 cc olurdu yanii (keske). Ayriyeten sekil konusundada pek memnun degilim. Sanki fazla toparlama yapilmamis gibi. Meme ucum protezin üstünde sarkik duruyor... :KK43: Doktoruma yazdim ama 6 ay beklememi önerdi.. :KK43:

bende meme büyütme ameliyatı düşünüyorum ama emin değilim 1.80 boyum var kalçam falanda geniş ama gögüslerim çok küçük :KK43: ne kadar büyüklükte koyulmalı bilmiyorum yardımcı olabilirsiniz internettede baktım ama bulamadım :KK43: bide emzirirken falan sorun çıkıyormu acaba annem çok panik o konuda izin vermiyo o yüzden :KK70:

bende meme büyütme ameliyatı düşünüyorum ama emin değilim 1.80 boyum var kalçam falanda geniş ama gögüslerim çok küçük :KK43: ne kadar büyüklükte koyulmalı bilmiyorum yardımcı olabilirsiniz internettede baktım ama bulamadım :KK43: bide emzirirken falan sorun çıkıyormu acaba annem çok panik o konuda izin vermiyo o yüzden :KK70:

Ne kadar büyüklükte olmalı bunu biz bilemeyiz, ölçülerinizi bilmiyoruz, meme dokunuzun miktarını bilmiyoruz, derinizin esnekliğini bilmiyoruz. Muayene sonrası doktorunuz belirler bu ölçüyü.. Emzirme konusunda sıkıntı yok, burda ameliyat sonrası emziren arkadaşlar da var.

Merhaba, ben 1.62 boyunda 50 kilo göğüs altı ölçüm 75cm göğüs üstü ölçüm 85cm. 2010 yılında birinci meme büyütme ameliyatımı oldum. 275cc Mentor marka kas altı damla silikon konuldu. Ameliyata emzirdikten sonra meme dokusu kaybından dolayı karar verdim göğüslerim hiç yoktu diyebilirim. 275cc beni A cup dan iri B cup a getirdi fakat kas altı "damla" olduğu için protezlerim içeride dönmüş. Şekil bozukluğu yarattı. Ben vücut (ağırlık) çalışıyorum ve sanırım kasa baskı ile dönme oldu. Ayrıca boyutundan hiç memnun değilim. Şimdi ikinci ameliyatımı olcam ve istediğim büyüklük D cup 2 farklı doktorla görüştüm ikiside bana 450cc nin çok büyük olacağını hatta olmayacağını söyledi ve 375cc den aşağı bir rakam düşünmüyorum. Bu ameliyatla ilgili tecrübesi olan ve benim gibi ya da bana yakın boy ve kilolarda olan kişilerin yardımını bekliyorum. Yarın doktorumla boyuta karar vermeye gidiyorum... Ameliyat tarihinide belirleyeceğiz.. Lütfen yorumlarınızı esirgemeyin... Teşekkürler.

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü
merhaba aradan cok zaman gecmiş ama ben de dusunuyorum bu operasyonu yanı hatta bır ay sonra olaccagım amelıyat.sız en son kaç cc taktırdınız ve kaç cup oldunuz acaba.benımle de tecrubelerınızı paylasırsanız sevınırım,Turkıyedekı doktorlar garip bir şekilde buyuk yapma taraftarı degıl hala anlamıs degılım sebebını.:)
ben de aynı olculerdeyım gogus altı :80 gogus ustü: 88 kilom : 52
direk doktoran D cup olmamı ıstedım.:)))) 75 ya da 80 D olucam sanrıım ıste ama cok merak edıyorum gorunutusunu.

X