1 yaş bebek iştahsızlık

Esrarengiz04

Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2022
97
35
31
Merhaba efendim bir yaşında oğlum var çok iştahsız yemek zorla yediriyorum 9 kilo şuanda kan değerleri düşük ne yapmalıyım lütfen anneler yardımcı olun

zinco şurup içebilir 1 kutu bitene kadar, iştah arttırıcı bişeyler vermesi lazım doktorunuuzun benım kızımında kilosu cok düşüktü raporlu mama kullanıyor kızım hala sizede yazabilir isteyin doktordan nestle muzlu resource mama

1 yas bebek istahsiz olabilir bunun icin cocugunuzu bunaltmadan, zorlamadan ve yemekleri sevimli hale getirerek yedirmelisiniz.

Ikincisi kan degerleri icin verilecek olan ilaclari da duzenli kullanirsaniz, istahi da düzelecektir emin olun :)

zinco şurup içebilir 1 kutu bitene kadar, iştah arttırıcı bişeyler vermesi lazım doktorunuuzun benım kızımında kilosu cok düşüktü raporlu mama kullanıyor kızım hala sizede yazabilir isteyin doktordan nestle muzlu resource mama
Teşekkür ederim efendim
Teşekkür ederim efendim

Merhaba efendim bir yaşında oğlum var çok iştahsız yemek zorla yediriyorum 9 kilo şuanda kan değerleri düşük ne yapmalıyım lütfen anneler yardımcı olun
Canım bizim şöyle söyliyim doğdugunda meme reddi yaşadık bir süre sonra biberonuda reddetti :) 1 Yaşımız iştahsızdı 2 Yaşımız da iştahsız geçti 3 yaşına gireceğiz ağzımızda lokma tutma olarak çıtayı Bir tık üstte çıkardık :işsiz::KK53: hayırlısı bakalım bol sabır diliyorum ben artık yaşacagı kadar yesin de nasıl isterse diye bırakmış durumdayım.

Doktorunuzun verdiği vitamin takviyelerini düzenli kullanın ihmal etmeyin . doktorunuza danısarak balık yağı da kullanabılırsınız
Bol bol ilik suyuna çorba içine sarımsak ekleyebilirsiniz , muz kaşar peyniri avokado kilo aldırır . Ben halaa çırptığım yumurtaya kaşar peyniri rendeleyip veriyorum yeni 2 yaşına girdi yada patates ekliyorum . İştahsız çocuk çok zor allah yardımcımız olsun

X