10 günlük hamilelik anlaşılır mı ?

rockss

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2024
9
1
22
Merhabalar
2 senelik evliyim ayın 3 ünde eşimle bir birliktelik yaşadık ve korunmadık.
Reglime 2 gün var ve kasıklarımda ağrı var bu gün kremsi beyaz bir akıntı geldi.
Korunmadığımız için hamile kalmış olabilir miyim başka hangi belirtilerin olması gerekir ?
Adetim gecikmeden test yapmam gerekir mi ?

Merhabalar
Reglime 2 gün var ve kasıklarımda ağrı var bu gün kremsi beyaz bir akıntı geldi.
Korunmadığımız için hamile kalmış olabilir miyim başka hangi belirtilerin olması gerekir ?
Reglinize kaç gün var

Merhabalar
Tabii ki hamile olabilirsiniz ama bunu belirtilerle anlamak mümkün değildir. Adetiniz gecikirse test yapın.

Merhabalar
Reglinize kaç gün
17 sinde olamam gerekli yani 2 gün var
Seni umitlendirmek istemem ama bazıları dört gün üç gün iki gün önceden de öğreniyor

bence erken gebelik testlerinde gözükür eğer hamilelik varsa. ben iki gebeliğimi de adetten bir kaç gün önce öğrenmiştim

Ben 5 gün kala kaset test ile öğrendim
Aynı gün kan verdim ve pozitif
Bence test yapın çıkabilir
Kremsi akıntı bende de vardı

Merhaba tekrardan
Hala hasta olmadım yarın test yapmak istiyorum.
Birlikteliğim üzerinden 14 gün geçmiş oluyor.
Şuanda aşırı bir şişkinlik var üzerimde dün çok midem bulandı ve akıntılarım oluyor kasıklarımda ufak ufak ağrılar da oluyor.
Eşimi de ümitlendirmek istemediğimden buraya yazmıştım teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için.

predictor early test ile görünür canım, çok erken tespit edebiliyor, nöbetçi bir eczaneden alıp yapabilirsin

artımed gebelik testi yaptım negatif çıktı acaba yanlış olma ihtimali var mıdır ?
birkaç gün daha regl gecikmesini mi beklemeliyim

Merhaba ben ilkin adet gecikmesi yasamistim.
4 günüm geçti . 2 kere test yaptm evde bir iki gun ara ile ikisinde de 2 cizgi belirgin ckti . Ertesi gun kan verdim pozitif cikti. 🙂

X