10 haftalık gebelikte kanama

world1

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
19 Mart 2023
1.448
2.400
merhabalar
Cuma akşamı 9+5 de akşam sulu bir kanamam oldu hemen kadın doğuma gittik, bebeğin yeri yerleşimi kesesi iyi kanama alanı görmedikleri gelişimin de 10+1 olduğunu söylediler kalp atışı da gayet iyi 171 dediler.
Eve geldim gene kanama oldu gece şarap kırmızısı gibiydi ertesi gün kahve lekelenmeler oldu akşama doğru gene kırmızı kanama oldu.
Hamile olduğumu bilmesem regl oldum derim.

Doktor Corasprin kaynaklı, rahimde yaraya bağlı veya üstüne görme olabilir ama şuan rahime baktığında hiç kanama alanı göremediğini söylemişti

Corasprin ve günde 2 kere Progestan 200 mg fitil alıyorum.
Bir de şuan üst solunum yolu enfeksiyonum olduğu için pen os 1000 mg antibiyotik içiyorum.
Şuan istirahat halindeyim. Bir yandan sürekli öksürüyor bir yandan kanamadan endişeleniyorum
Koyu kanamalarım devam ediyor.
Sizde bu haftalarda kanamalar oldu mu? :KK43:

Coraspin kanı çok sulandırdigi için o sızmış olabilir

benimde olmuştu 14. haftaydı galiba. 2 gün adet kanaması gibi oldu sonra lekelenme gibi oldu ve kesildi. kanama alanı olmadığı için doktor korkma dedi. progestan iğneyi tek seferde 3 tane vurdular sonra sabah akşam fitil. bir haftaya düzeldim. istirahat ettim ayaklarımı biraz yükseğe koyarak yattım. bol bol dinlenin korkmamaya çalışın iyi düşünün geçecektir. geçmiş olsun

benimde olmuştu 14. haftaydı galiba. 2 gün adet kanaması gibi oldu sonra lekelenme gibi oldu ve kesildi. kanama alanı olmadığı için doktor korkma dedi. progestan iğneyi tek seferde 3 tane vurdular sonra sabah akşam fitil. bir haftaya düzeldim. istirahat ettim ayaklarımı biraz yükseğe koyarak yattım. bol bol dinlenin korkmamaya çalışın iyi düşünün geçecektir. geçmiş olsun
Benim de 2 gün kanamalı sürdü kanama alanı yokmuş çok şükür geçmeye başladı sanki , aynı şekilde yaptım yastık koydum . Çok teşekkürler

X