11 haftalık Gebelikte kanama

Merve9797

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2023
1
0
26
Dün sabah 6da uyanıp lavaboya gittiğimde idrarımla birlikte yoğun bir kırmızı kan boşaldı peçete yetiştiremedim çok fazla kanamam oldu acile gittik hemen o kadar çok kanamam oldu ki çocuğumun düştüğünü sandım acilde ultrasondan bakıldı çok hareketliydi ve kalp atışları vardı yatış verdiler düşük riski dediler. Doktor bugün çıkardı kanamam durdu ama riskin devam ettiğini kalp atışlarının durabilecegini söyledi. Evde yatıyorum ama korkuyorum aynı durumu yaşayanlar bilgilendirme yapabilir mi

Bunun için maalesef yapacak bir şey yok umarım bebeğiniz size tutunur. Doktorunuz düşük tehlikesi için ilaç yazdıysa düzenli kullanın ve tuvalet ihtiyacınız dışında ayağa kalkmayın, bir şeyler kesinlikle kaldırmayın. Ayağınızın altına yastık koyup bol bol uzanın.

Dün sabah 6da uyanıp lavaboya gittiğimde idrarımla birlikte yoğun bir kırmızı kan boşaldı peçete yetiştiremedim çok fazla kanamam oldu acile gittik hemen o kadar çok kanamam oldu ki çocuğumun düştüğünü sandım acilde ultrasondan bakıldı çok hareketliydi ve kalp atışları vardı yatış verdiler düşük riski dediler. Doktor bugün çıkardı kanamam durdu ama riskin devam ettiğini kalp atışlarının durabilecegini söyledi. Evde yatıyorum ama korkuyorum aynı durumu yaşayanlar bilgilendirme yapabilir mi
İlaçlarınızı düzenli kullanmak ve yatmaktan başka yapabilecek hiç bir şeyiniz yok maalesef. Bir daha olmaz umarım sağlıkla kavuşursunuz bebeğinize

11+4 gebeyim aynı durumu yaşadım bu akşam bebek şuan sağlıklı kalbi de atıyor inşallah bize tutunurlar, inşallah sağlıkla bebeğimizi kucağımıza alırız

X