12. Gün beta hcg çok yüksek sizce ikiz mi

Tüp bebek 10. Gün beta hcg 50.31 sizce 12. Gün test sonucum kaç çıkması gerekiyo
7 günn 47 ile öğrendim çift emriyo transferi ile betaniz yüksek değil hatta sınırda bile denilebilir benim sonucum için sınırda denilmişti tekrar tekrar test yaptırilmistim ikiz ultrasonla öğreniliyor bildigim kan yanıltıcı olabiliyor yüksek çıksa bile ayrıca her yüksek çıkmasi ikiz gebelik diye dusunulmemeli Allah korusun mol gebelik vs de bile cokk çok yüksek değerler oluyormuş öyle söylemişti doktorum oyuzden bekleyip ultransonla görün 🙂🙂

Tüp bebek 10. Gün beta hcg 50.31 sizce 12. Gün test sonucum kaç çıkması gerekiyo
Merhaba,hayırlısı olsun öncelikle 🌸 hiç belli olmaz ama bana tek gibi de geldi. Benim 14. Gün 1200 dü ama yine de ikiz değildi hatta 17. Gün 5000 i geçti 😂😂 inşallah Allah gönlünüze göre verir 🙏🙏 tek çift hiç fark etmez yeter ki olsun 🙏🙏

Merhaba,hayırlısı olsun öncelikle 🌸 hiç belli olmaz ama bana tek gibi de geldi. Benim 14. Gün 1200 dü ama yine de ikiz değildi hatta 17. Gün 5000 i geçti 😂😂 inşallah Allah gönlünüze göre verir 🙏🙏 tek çift hiç fark etmez yeter ki olsun 🙏🙏
Merhaba çift embriyo mu transfer edildi
Benim 10.gün degerim 600dü ama tek bebiş geldi , 50lerde nasıl ikiz aklınıza geldi anlamadım , ultrasonda belli olur en doğrusu
merhaba sizin de mi çift embriyo transfer edildi

5. Gün embriyosu beta hCG değeri yüksek çıkıyormuş demişti doktorum acaba ikiz mi diye endişeliyim alıkcası

X