14 gün sonra lekelenme

aXhi

Şimdilik sadece pati annesi :)
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2009
1.083
1.185
36
Selam arkadaşlar,

Bu ay ilk defa değişik bir durum yaşadım. Bu yüzden size de danışmak istedim.

Polikistik over hastasıyım. Son regl zamanım 12 Eylül, 15 Eylül'de de reglim tamamiyle bitti ve dün peçetede pembemsi bir leke gördüm. Tuvalet kağıdı pembe olduğundan ondan olduğunu düşünüp önemsemedim. Eşimle ilişki sırasında da lekelenme tarzı birşey olunca soluğu doktorda aldık. Ultrason ve diğer muayenelerimde doktor bir soruna rastlamadı. Rahim vs. tertemiz, kist miyom falan da yok dedi. Fakat kanamanın rahimden geldiğini söyledi. Birkaç tahlil istedi. Çarşamba günü de smear ve testlerin yorumu için çağırdı.

Betahcg testi de yapılmış. Betahcg sonucum 0,227 çıkmış. Buna göre hamilelik yok. Yara, miyom, kist gibi durumlarda olmadığına göre bu lekelenme neden olabilir fikriniz var mı?

Yerleşme kanamasının başladığı an beta sonucunda hamilelik varsa belli olur muydu?

Regl bitiminden 14 gün sonra yerleşme kanaması yaşanabilir mi?

Kafamda deli sorular... Lütfen böyle bir durum yaşayan varsa bana yardımcı olabilir mi? :KK53:

(Not: Ped takmış olmama rağmen pede gelen bir kanama yok, ilk gün pembe olan lekelenme bugün kahverengiye döndü. Sadece peçete ile sildiğimde gelen bir leke var. Regl dönemindeki yoğunluk yok.)

Ekleme: cumartesi pembe, pazar kahverengiye döndü bugün ise tamamen bitti.

Aklımı kaciracagim. 3 gündür başım ağrıyor "ya hamileysem" diye ilaç içemiyorum.

Regl bekleyeyim desem periyodum 30 gün ve daha çooook var.

Çarşamba 'da bir türlü olmuyor ki doktorla konuşayım. :KK51:

Hemen yeni bir kitaba başlayın. Kitap bittiğinde test yapabileceksiniz böylece :)

X