BAT 1 GÜN KALA KASIK BATMASI

minikfilozof

Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2022
168
82
24
Merhaba kızlar. Yumurtlamadan 2 gün önce korunmasız ilişkimiz oldu. Normalde bebek düşünmüyorduk hemen hemen 1 yıllık evliyiz ama ani bir şekilde gelişmiş oldu( bebek olursa da çok sıkıntı değil 10 sene sevgililikten sonra evlendik)
Şu şekilde ben o günden beri ihtimal yüksek olduğu için kendimi takip ediyorum. Gözlemlediğim belirtiler, yumurtlamadan 1 hafta sonra karında şişlik, aşırı gaz. Bat'a 1 gün var 2 gün önce 1 damlacık pembe leke geldi regl oldum sandım fakat devam etmedi. Bugünde sürekli kasık batmam oluyor sol kasıkta kesiliyor tekrar oluyor. Birde regl olacakmış gibi karında rahim bölgesinde ağrı fakat regl sancısı gibi değil hafif ve kısa süreli. Bunun dışında başka belirtim yok göğüs ağrısı falan çok az normalde de pek yaşamam. Bugün eczaneye yetişemeyeceğim ama yarın alıp test yapacağım duruma göre eşime de sürpriz yapacağım. Aynı belirtileri yaşayan olmuştur belki ya da şu an yaşayan vardır. Sizlerle paylaşmak istedim yine duruma göre güncelleyeceğim. Hayırlısı olsun bakalım❤️

Canım benim de yumurtlamadan beri dediğin gibi ince sızı giriyor tam yumurtalıkların olduğu yerden. Normalde yumurtlama zamanı olur bir iki güne geçerdi bu ay geçmedi hala da var, insan acaba mı diyor. Umarım istediğimiz gibi olur <3 Benim bayramda belli olacak beklemedeyim ama çok zor. O kanamadan birkaç gün sonra kesin çıkar testlerde diyorlar

Biraz önce yaptığım test. İlk 1 dakika içinde falan bu şekilde oldu ama net değil kuruma çizgisi gibide geldi. Adet günüm bugün o nedenle erken olanlardan almadım çıkar diye ama net bir sonuç vermedi buda. Birde erken gebelik testi almayı düşünüyorum.
1000115672.jpg

Eklentiler

• 1000115672.jpg
    1000115672.jpg
    67,2 KB · Görüntüleme: 46
Erken gebelik testi yaptım şimdi ilk saniyeler bir şey yok gibiydi sonra böyle oldu sanırım var. Kan vermek içinde özel hastaneye bir soracağım malum tatil her yer kapalı. Karmaşık duygular içindeyim. Bebek düşüncemiz yoktu aslında fakat mutlu da oldum. Umarım hayırlısı olur. İsteyen herkeste bebeğine kavuşur
1000115682.jpg

Konuyu takip eden yok ama yazayım özelde kan testi verdim siteleri çalışmadığı için almaya gidiyorum yoldayım..birazdan netleşecek her şey

X