15 aylık bebek oyun

Benim oglusum 20 aylik o da hic sevmez oyuncakla oynamayi. Ben de zorla oynatmaya calismiyorum. Evdeki esyalarla oynuyor. Tencere kapak kablolu seyler vs vs

Bebeğim 15 aylık oynayacak oyun bulamıyorum artık legolar bultaklar oltayla balık tutma hafıza kartları hayvan sebze meyve kartları müzik aletleri ne varsa tek tek oynatmaya çalışıyorum ve oyuncaklara ilgisi 1 dakikadan fazla değil asla oynayamiyorum istediği tek şey tehlikeli olan seyleri kurcalamak ve evin içinde öylece dolaşmak oyuncaklarından sıkıldı desem oda değil çünkü yeni oyuncakla da en fazla 3-4 dakika oynar artık ne oynayacagimi bulamıyorum akşam olsa da yatırsam diye bekliyorum bi otursa biseyle 5-10 dakika oynasa da soluklansam diye bakıyorum uykusu 1 uykuya düştü ve öğlen 2 de uyanıyor akşam 8 e kadar 6 saat boyunca düşecek korkusuyla peşinde evin içinde oyun oynama çabasıyla dört dönüyorum hevesle bı oyun üretiyorum ürettiğim oyuna ilgisi 1 dakika sürüyor delirmek üzereyim bana akşam olmuyor artık bebeklerinizle oynadığınız oyunlari yazar mısınız
Merhaba. Ben sizin bebeğinizin 10 aylıkken yaptığınız paylaşımdan buraya geldim. Bebeğimden şüpheleniyorum. Otizm diye. Bebeğim elini açıp kapatıyor ve siz de yazmışsınız bu durumu. Şuan hâlâ otizim şüpheniz var mı? bebeğiniz ne durumda ?

Merhaba. Ben sizin bebeğinizin 10 aylıkken yaptığınız paylaşımdan buraya geldim. Bebeğimden şüpheleniyorum. Otizm diye. Bebeğim elini açıp kapatıyor ve siz de yazmışsınız bu durumu. Şuan hâlâ otizim şüpheniz var mı? bebeğiniz ne durumda ?
Hayır bebeğim çok sağlıklı otizm teşhisi konulmadı yaşı ilerledikçe tüm bulgular kendiliğinden kayboldu şuan 16 aylık gel ver al çevir koy vs gibi komutları anlıyor ve yapıyor 50 den fazla hayvanı tanıyor göz teması ve etrafına ilgisi var hatta fazlasıyla var gelip geçici bir dönemmis sadece. Size bu konuda şunu söyleyebilirim eğer bebeginizde göz teması varsa girdiği ortamı inceliyorsa korkmayın otizmin şaşmaz belirtileridir bunlar

Benim oglusum 20 aylik o da hic sevmez oyuncakla oynamayi. Ben de zorla oynatmaya calismiyorum. Evdeki esyalarla oynuyor. Tencere kapak kablolu seyler vs vs
Bende zorla oynatmaktan vazgeçtim istemiyorsa istemiyordur diyorum artık. Bu oyun ve geliştirme durumuyla kafamı o kadar meşgul ettim ki anne değil öğretmen gibi olduğumu fark ettim bebeğime sevgi ilgi şevkat vermek yerine sadece birşeyler öğretmeye çalışan öğretmen gibi yaklaşmaya başladıgimi fark ettiğimde bıraktım bu takintimi

X